Cassii možná znáte jako bezbarvou nebo neutrální hennu. Ve skutečnosti je cassia perfektní kondicionér. Zajistí, že budete mít krásné, bohaté, silné a zdravé vlasy. Je jakousi přírodní regenerací, ať už přírodní barvy používáte nebo ne. Je ideální jako vlasová kúra pro poškozené, matné, namáhané a slabé vlasy a zklidňuje vlasovou pokožku. Cassia má podobnou konzistenci jako henna a ostatní hennové barvy, takže si s ní vyzkoušíte, jak vám to s ostatními přírodními barvami půjde. S cassií nemůžete nic pokazit – je bezbarvá. Na světlých vlasech může vykouzlit jemný medový nádech nebo je malinko ztmavit :)

Mimo to, že vám vlasy úžasně vyživí a posílí, také:

  • Dodá objem – některé přípravky na vlasy slibují větší objem, ale efekt většinou po pár hodinách zmizí. Cassie vaše vlasy dlouhodobě nadzvedne a nadýchá.
  • Zdůrazní přirozenou strukturu vlasů – ať už máte vlasy rovné, vlnité, nebo kudrnaté, budou nejlepší takové, jaké jsou – přirozené. A vlnám s kudrlinami dodá sílu a řád.
  • Je netoxická a šetrná – jako přírodní přípravek na vlasy je cassie netoxická a zcela šetrná k životnímu prostředí. V roce 2007 prošla přísnými kritérii EU, která zakázala i některé přírodní barvy obsahující toxické látky. Neobsahuje amoniak, PPD (parafenylendiamin), parabeny, peroxidy, resorcinol, těžké kovy, umělé vůně, minerální oleje, GMO ani lepek, což ocení zejména alergici.
  • Má dlouhodobé účinky – účinky jsou patrné už po prvním použití. Při pravidelném užívání docílíte dlouhodobějších výsledků a mezi barveními můžete nechávat delší pauzy.
  • Má antibakteriální, antimykotické a antimikrobiální účinky – a taky bojuje s lupy i lupénkou.

+ 1 TIP: Připadá vám vybraný odstín hennové barvy příliš sytý a chcete ho zjemnit? Není nic jednoduššího než přimíchat cassii.

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem