Často kladené otázky

Kdy mi přijde objednané zboží?

Objednávky vyřizujeme každý všední den, většina zásilek putuje k zákazníkovi do druhého dne. Zásilkovna na výdejní místo poskytuje rychlé služby, balíčky jsou na pobočkách k dispozici druhý den. Zásilkovna doručení na adresu je též kvalitní služba, přes ní je možné platit dobírkou. Pokud potřebujete zásilku do druhého dne, je nutné objednat do 10. hodiny předchozího dne a ideálně nám zavolat a požádat o prioritní vyřízení. Nově nabízíme vyzvednutí na naší prodejně PraváJá. Děkujeme :)

Chci vrátit zboží.

Vrácení zboží není problém a máte na to právo! Pokud z nějakého důvodu chcete objednané a již převzaté zboží vrátit, stačí nás požádat o zpětný kód, který vám pošleme emailem, vy jej nalepíte na krabici, odnesete do jakékoliv pobočky Zásilkovny a o nic víc se nemusíte starat. Pokud je zboží již zaplacené, peníze obratem posíláme zpět. PS. Zboží musí být nepoškozené a nepoužité v původním obalu.

Mohu vrátit zboží, které mi nevyhovuje?

Pokud u nás nakupujete poprvé, doporučujeme využít poradnu, kde se můžete poradit s experty. Bio líčení má svá specifika, naši experti mají zkušenost s nejlepšími „green“ značkami dekorativní kosmetiky z celého světa, poradí vám, co vybrat, a jak to používat. Také můžete využít možnost zakoupení 5 vzorků za symbolickou cenu a najít tak dokonalý odstín a texturu pro vás. Pleťová péče Právájá se nabízí i v malých kabelkových 10 ml velikostech, doporučujeme nejdříve vyzkoušet touto cestou, abyste si byly jisté, že produkt budete milovat. Objednané a již vyzkoušené zboží, nemůžeme akceptovat zpět. Proto vám nabízíme možnosti, jak předejít špatné volbě. 

 

Jste česká firma?

Značku Pravájá založila Zdenka Kovářová v roce 2015 a s týmem skvělých žen ji vede. Pravájá je zcela česká rodinná společnost. Všechny produkty s touto značkou jsou vyvinuty Zdenkou. Vitaminové doplňky vyrábíme ve Velké Británii. Kosmetická péče Pravájá se se vyrábí ručně v naší pražské „bio kuchyni“.

 

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem