Často kladené otázky

Kdy mi přijde objednané zboží?

Objednávky vyřizujeme každý všední den, většina zásilek putuje k zákazníkovi do druhého dne. Zásilkovna na výdejní místo poskytuje rychlé služby, balíčky jsou na pobočkách k dispozici většinu druhý den. Zásilkovna doručení na adresu je též kvalitní služba, přes ní je možné platit dobírkou. Pokud potřebujete zásilku do druhého dne, je nutné nám zavolat/napsat a požádat o prioritní vyřízení. Na prodejně PraváJá lze vyzvednou v daný den. Děkujeme vám.

Chci vrátit zboží.

Vrácení zboží není problém a máte na to právo! Produkty musí být nepoužité a v plném neporušeném balení. Vrácení lze přes prodejnu i kamennou prodejnu v centru Prahy ve Valentinské. Důležité kontakty najdete ZDE.

Nevím, jak začít?

Pokud u nás vybíráte poprvé, doporučujeme zajít na prodejnu centru Prahy ve Valentinské, kde se můžete poradit s experty. Bio líčení má svá specifika, naši experti vám poradí, co vybrat a ukáží, a jak to používat. Pokud to máte na prodejnu daleko, můžete přes eshop využít zakoupení vzorků líčidel a najít tak dokonalý odstín a texturu pro vás. Pleťová péče Právájá se nabízí i v malých cestovních velikostech, doporučujeme nejdříve vyzkoušet touto cestou, abyste si byly jisté, že produkt budete milovat. Využijte online poradnu se Zdenkou. 

 

Jste česká firma?

Značku Pravájá založila Zdenka Kovářová v roce 2015 a s týmem skvělých holek ji vede. Pravájá je česká rodinná společnost. Produkty Pravájá jsou vyvinuty Zdenkou a vyráběny v naší laboratoři v Újezdě nad Lesy. Více se dočtete ZDE.

 

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem