Často kladené otázky

Kdy mi přijde objednané zboží?

Objednávky vyřizujeme každý den, většina zásilek putuje k zákazníkovi do druhého dne. Zásilkovna poskytuje rychlé služby, balíčky jsou na pobočkách k dispozici druhý den. DPD je též kvalitní služba, navíc s ní možné platit dobírkou. Česká pošta naši dobrou práci někdy hatí a zásilky dodává s mírným zpožděním, ale většinou do 3 dnů. Pokud potřebujete zásilku do druhého dne, je nutné objednat do 10. hodiny předchozího dne a ideálně nám zavolat a požádat o prioritní vyřízení.

Chci vrátit zboží.

Vrácení zboží není problém a máte na to právo! Pokud z nějakého důvodu chcete objednané a již převzaté zboží vrátit, stačí nás požádat o zpětný kód, který vám pošleme emailem, vy jej nalepíte na krabici, odnesete do jakékoliv pobočky Zásilkovny a o nic víc se nemusíte starat. Pokud je zboží již zaplacené, peníze obraze pošleme zpět. PS. Zboží musí být nepoškozené a nepoužité v původním obalu.

Mohu vrátit zboží, které mi nevyhovuje?

Pokud u nás nakupujete poprvé, doporučujeme využít poradnu, kde se můžete poradit s experty. Bio líčení má svá specifika, naše experti mají zkušenost s nejlepšími „green“ značkami dekorativní kosmetiky z celého světa, poradí vám, co vybrat, a jak to používat. Také můžete využít možnost zakoupení 5 vzorků za symbolickou cenu a najít tak dokonalý odstín a texturu pro vás. Pleťová péče se nabízí i v malé kabelkové 10 ml velikosti, doporučujeme nejdříve vyzkoušet touto cestou, abyste si byly jisté, že produkt budete milovat. A v neposlední řadě můžete navštívit kamenný obchod, kde lze vše vyzkoušet :) Objednané a již vyzkoušené zboží, nemůžeme akceptovat zpět. Proto vám nabízíme mnoho možností, jak předejít špatné volbě. 

 

Jste česká společnost?

Značku Pravájá založila Zdenka Kovářová v roce 2015 a s spolu s několika skvělými ženami ji vede. Pravájá je zcela česká společnost, všechny produkty s touto značkou jsou vyvinuty Zdenkou ve spolupráci s experty z daných oblastí. Vitaminové doplňky vyrábíme ve Velké Británii. Kosmetická péče se vyráběla v Anglii, než byla v roce 2019 v Čechách schválena kosmetická výrobna. Nyní se luxusní čerstvá kosmetická péče vyrábí v pražské „bio kuchyni“.

 

Kde vyrábíte doplňky?

Vitaminové doplňky Pravájá pro nás vyrábí špičková společnost ve Velké Británii vyrábějící živinové doplňky pro světově známé značky. Absolutně všechny výrobní procesy jsou pod kontrolními systémy nejvyšších standardů ISO 14001, ISO 9001, SQAS zahrnující nejen řízení kvality a bezpečnosti, ale také vliv na životní prostředí. Výrobní prostory mají dále certifikaci HACCP ručící za bezpečnost produktů. Každá formule je po výrobě dvakrát testována z hlediska obsahu aktivních látek uvedených na etiketě, ale také pro vyloučení výskytu těžkých kovů a jiných nežádoucích složek. Garantujeme nepřetržitě vysokou kvalitu.

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách