Poraďte se s expertem.

Anet je profesionální vizážistka, má velké zkušenosti s top přírodní dekorativní kosmetikou z celého světa. Stará se o vaši spokojenost, vede poradnu a podílí se na marketingové komunikaci. Její makeup tvorbu najdete v sekci shop the look/Pravájá rituály

Ráda vám poradí, jak připravit pleť před aplikací makeupu, jaké odstíny vám budou více slušet, jak na denní a večerní líčení nebo kde najdete něco, co potřebujete, co třeba Pravájá nemá v nabídce. Neváhejte se ptát, je tu pro vás :)

aneta@pravaja.cz

 

 

Zdenka založila značku Pravájá, zná své produkty jak nikdo jiný, pokud máte specifický dotaz na pleťovou péči a doplňky Pravájá, neváhejte se ptát :)

zdenka@pravaja.cz

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem