ZEPTEJTE SE EXPERTA

 

 

Zdenka založila značku Pravájá, zná své produkty jak nikdo jiný, pokud máte specifický dotaz na pleťovou péči a doplňky Pravájá, neváhejte se ptát.

Pokud zvažujete bio líčidla Baims Natural Makeup, doporučujeme vzorky a najít si svůj odstín zde: vzorky. Pokud to máte k nám daleko, můžete využít v rámci online konzultace v poradně doporučení profi vizážistky Lici.

Rády vám doporučíme barvy a zajímavé kombinace, které vám budou nejvíce slušet, ale odstín a strukturu make-upu je nejlepší vyzkoušet. Neváhejte se ptát, jsme tu pro vás :)

poradna@pravaja.cz

zdenka@pravaja.cz

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem