ZEPTEJTE SE EXPERTA

 

 

Zdenka založila značku Pravájá, zná své produkty jako nikdo jiný, pokud máte individuální dotaz na pleťovou péči a doplňky Pravájá, neváhejte se ptát.

Poradnu vede spolu s Šárkou a Licou, vždy vám rády poradí, jak nejlépe produkty kombinovat, či jak zakomponovat naše i jiné značky do ideálního rituálu. 

Pokud zvažujete bio líčidla Baims Natural Makeup a máte to k nám daleko, doporučujeme vzorky, které vám připravíme na míru a dle fotografie vám vizážistka Lica, může doporučit ideální barevné kombinace.  

 

poradna@pravaja.cz

Lica je dvorní vizážistka Pravájá s letitou praxí. Spolupracuje s mnoha top kosmetickými značkami, lifestylovými magazíny, známými fotografy, líčí přehlídky, známe tváře i osobní klientelu. Založila Beauty Academy MAKE.ME.UP.

Kromě líčení přispívá edukativními články o make-upu do různých lifestylových magazinů, nebo on-line webů. Radí, jaké jsou trendy následující sezóny, jak je vytvořit, nebo odpovídá čtenářům na různé otázky týkající se make-upu, nebo péče o pleť. Ve vizážistice se ráda věnuje osobní klientele.

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem