Poradna

 

Zdenka založila značku Pravájá, zná své produkty jako nikdo jiný :)

Poradnu vede spolu s Šárkou a profi vizážistkou Licou. Společně vám vždy rády poradí, jak nejlépe produkty kombinovat, či jak zakomponovat i jiné značky do ideálního rituálu. 

 

Šári s námi pracuje již dlouho, zná každý produkt, úzce spolupracuje se Zdenkou, ví, jak směsi dobře kombinovat pro umocnění regeneračního efektu.

V poradně je vám k dispozici každý den, neváhejte se ptát.

poradna@pravaja.cz

 

Lica je dvorní vizážistka Pravájá s letitou praxí. Spolupracuje s mnoha top kosmetickými značkami, lifestylovými magazíny, známými fotografy, líčí přehlídky, známe tváře i osobní klientelu. Založila Beauty Academy MAKE.ME.UP, kde se věnuje své klientele.

V prodejně Pravájá poskytuje službu aplikace make-upu: více info zde

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem