O nás

 

Pravájá se zrodila v roce 2015 pod rukama zakladatelky Zdenky Kovářové.

Nabízí luxusní botanicky čerstvou kosmetickou péči s vysokým podílem aktivních látek, které jsou téměř vždy v certifikované bio kvalitě.

Naše hydratační směsi svojí mnohamolekulární strukturou cílí na regeneraci na buněčné úrovni a ve spojení s botanickými aktivními látkami přináší absolutní kosmetický skvost pro ženskou pokožku.

Akt péče se u nás snoubí s dotekem a smyslným voňavým prožitkem.

Účinnost a trvalý výsledek přináší nejen koncentrace klíčových ingrediencí, ale samotná čerstvost surovin, které jsou šetrně získávány lisováním za studena či parní extrakcí a následně baleny do fialového skla, které chrání jejich antioxidační sílu. Každá směs Pravájá je testována a vyráběna v Praze v naší laboratoři.

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem