OBSAH ROZHODUJE

 

Kvalita je slušnost.  Žádný certifikát není absolutní garancí, je to především odhodlání člověka, které musí dýchat v každé části firmy.

Pravájá byla založena s cílem tvořit produkty, které mají duši. Vyvíjíme receptury pro vás i pro sebe. Vše, co tvoříme, končí nejen na vaší kůži a na vašich stolech, ale i u nás. Každý produkt používáme a nebojíme se mu dát svoji tvář.

Co to znamená?

Naše kosmetická péče obsahuje ty nejcennější botanické suroviny z celého světa. Vybíráme nejdražší suroviny s bio certifikací z eko zemědělství. Každá kapka je napěchovaná tím nejlepším, co vaší kůži můžete nabídnout, protože kůže si zaslouží být vyživována a hýčkána tím, z čeho sama pochází – z přírody.

Tým Pravájá 

ANTI-AGE ZDE NENÍ LUXUS

 

Anti-age má mnoho obrazů. Pro nás je to přístup k životní energii – jak o ni nepřicházet ve shonu moderního života, a jak si udržovat přirozenou krásu trvale.

Kosmetická péče je pro nás voňavý rituál, kdy je čas na zklidnění. Využijte tyto momenty k blahodárným masážím a obličejovým cvičením. Každé prokrvení a propínání svalů i vazů podporuje obnovu svěžího vzhledu. To věděly mnohé starodávné kultury, jejichž masážní techniky se používají dodnes.

Botanicky bohatá péče v kombinaci s pleťovou terapií, masážemi, posilováním obličejových kontur je jistě jednou z cest ke skutečné kráse ženy. 

Univerzita Karlova – Aplikovaná etika. Univerzita Derby/Anglie – Business management. Vysoká škola Literární Akademie – Tvůrčí psaní a publicistika. Pražská vysoká škola psychosociálních studií – roční kurz psychoterapie. ION/Anglie/britská akademická instituce optimální výživy – roční kurz výživové terapie.

 

ZAKLADATELKA ZDENKA

 

O svoji energii a krásu velmi citlivě pečuji od svých 30 let. Mám 3 zdravé děti, je mi 45+ a cítím se dobře i bez botoxu. Můj klíč k energii stojí na těchto pilířích: strava, pohyb, láska a přátelství, spiritualita, kvalitní kosmetická péče.

Strava je bezpochyby stavební kámen naší krásy, je zcela naší volbou, zdali nás bude chránit, pomůže nám správně růst a na opačném konci nám umožní zdravě stárnout.

Naše babičky a prababičky žily jiné životy, kolem nás je stále více aut, více chemie, stres je enormní, jdeme od povinnosti k povinnosti. To vše v těle žere živiny. Naše zátěž roste, ale v našich plodech se živiny vytrácejí, protože jíme víc a víc vymletých živinově chudých polotovarů.

Mějte se rády, pečujte o sebe a hýbejte se!  Dávejte si na talíř jen čerstvé, celé suroviny/plody, na kůži jen skutečně čistou kosmetiku a uvidíte velké změny! A v neposlední řadě se obklopujte dobrý lidmi…

Přeji Vám sílu žít svobodně a šťastně v jakémkoliv věku.

Zdenka

NĚKOLIK TIPŮ, JAK PEČOVAT O ENERGII A KRÁSU  

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem