PRAVÁJÁ

 

Kvalita je slušnost.  Žádný certifikát není absolutní garancí.

Dodnes si pamatuji ten nádherný pocit, když jsem na pleť poprvé aplikovala naši Obnovu Krásy z černého rybízu, granátového jablka a květů pomerančovníku… Nikdy jsem takový pocit nezažila. 

Ten prožitek vychází z kvality surovin.

Když mi dorazil první černý rybíz od firmy X v plastu bez jakéhokoli data spotřeby, byla to hnědá, mastná směs bez vůně.

Rybíz, který je v naší Obnově Krásy a Intenzivní revitalizaci, voní svěže, má tmavě zelenomodrou barvu a krásně se vstřebává. Je to absolutní blaho.

Miluji naše suroviny.

Zdenka

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem