O nás

Pravájá se zrodila v roce 2015 z lásky a úcty ke kvalitním botanickým surovinám a touhou vytvořit v Česku přírodní pleťovou péči, která je luxusní, teplá, zemitá, inspirována ženskostí a divokou přírodou. Naším snem je proměnit akt péče o pleť v prožitek, v němž se snoubí posvátnost vlastního doteku se silou rostlinných olejů, extraktů a bylin.

Kosmetika Pravájá je ryze česká. Vyrábíme ji  ručně s láskou v naší pražské laboratoři, která je svým způsobem spíše alchymistickou dílnou, v níž všechny voňavé esence míchá sama zakladatelka Zdenka.

Téměř všechny naše suroviny jsou v bio kvalitě a nakupujeme je od ověřených dodavatelů s certifikací. Pečlivě si je vybíráme, jelikož jsme přesvědčené, že ten pravý prožitek vychází právě z kvality surovin. Kvalitu vnímáme jako slušnost, kterou nemůže žádný certifikát absolutně garantovat. Je to vždy v lidech a v lásce k tomu, co dělají.

Pravájá je celá naše, nenajdete ji v nabídce nikde jinde, nežli v našem butiku v samém srdci staré Prahy a v eshopu Pravájá. Máme tak pod kontrolou nejen to, jak a z čeho se vyrábí, ale také, jak se vám naše produkty nabízí a jaké služby můžete očekávat. A protože vycházíme ze zážitku, jediné externí místo, kde se s Pravájá můžete setkat jsou salóny, kde je zážitek na prvním místě.

 

tělový olej textura

Naše filozofie stojí na snaze poskytnout co nejhlubší prožitek, jaký si vůbec umíme představit. Od rostliny a jejího prvotního semínka, přes tvorbu směsí, až po design našich lahviček a následné balení do krabiček, které poté končí v rukách našich zákaznic, vše je vytvářeno od srdce s touhou pomoci ženám cítit se jako královny, kdykoli si udělají čas samy pro sebe a dopřejí si svůj dokonalý rituál.

Jsme si plně vědomy toho, že každá pokožka je jiná a to, co dělá dobře jedné ženě, nemusí druhé vůbec vyhovovat. Naše pleť se mění s ročním obdobím, zdravotním stavem či zkrátka jen s momentálním pocitem a náladou. Proto vnímáme produkty Pravájá v jistém smyslu alchymisticky – namíchat si přesně na míru to, co moje tvář zrovna potřebuje.

Někdy je třeba přidat o kapku více hydratace, jindy zase oleje. Neexistuje jeden perfektní produkt, který bude vyhovovat všem. Vy si však s námi to pravé pro sebe můžete namíchat.

 

 

baims

 V naší nabídce se kromě našich vlastních produktů nachází i britská značka Awake a německo-brazilská dekorativní kosmetika BAIMS, se kterými jsme citlivě rozšířily náš sortiment o kosmetiku, ke které jsme si vypěstovaly naprostou důvěru. S majiteli našich doplňkových značek udržujeme úzký, vřelý vztah a každý produkt pečlivě kontrolujeme a testujeme na naší rozhýčkané pokožce. 😊 Naše zákaznice mají tedy plnou jistotu, že si vybírají to nejlepší, co můžou své pleti dopřát.

 

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem