TAJEMSTVÍ KRÁSY

Žena oplývající energií je nepřehlédnutelná. Každý si pod krásou představí něco jiného, pro nás je krása energie ženy…

ANTI-AGE ZDE NENÍ LUXUS

ANTI-AGE má mnoho obrazů, pro nás je anti-age klíčem k životní energii, jak o ni nepřicházet ve shonu moderního života, a jak si udržovat přirozenou krásu, aniž bychom se upsaly čertu. Pravájá je symbolem zdravé energie a přirozené krásy ženy. Skládáme suroviny tak, aby naši kůži hydratovaly živinami, nikoli jen promazávaly tukem a tvoříme živinové formule, které nám pomáhají udržet energii po celý den.  Být přirozeně sexy i po 60, je pro nás výzva!

OBSAH ROZHODUJE

Kvalita je slušnost.  Žádný certifikát není absolutní garancí, je to především odhodlání člověka, které musí dýchat v každé části firmy. Pravájá byla založena s cílem tvořit produkty, které mají duši. Vyvíjíme receptury pro vás i pro sebe, vše, co děláme, končí nejen na vaší kůži a na vašich stolech, ale i u nás. Každý produkt používáme a nebojíme se mu dát svoji tvář. Co to znamená? Naše kosmetická péče obsahuje ty nejcennější botanické suroviny z celého světa. Každá kapka je napěchovaná tím nejlepším, co vaší kůži můžete nabídnout, protože kůže si zaslouží být vyživována a hýčkána tím, z čeho sama pochází, z přírody.

ZAKLADATELKA

Jsem máma 3 dětí, pracuji, studuji…, dostatek energie je pro mě zásadní. Strava je bezpochyby stavební kámen naší harmonie, je naší volbou, zdali nás bude chránit, pomůže nám správně růst a na opačném konci nám umožní zdravě stárnout.

Naše babičky a prababičky žily jiné životy, kolem nás je stále více aut, více chemie, stres je enormní, jdeme od povinnosti k povinnosti. To vše v těle žere živiny. Naše zátěž roste, ale v našich plodech se živiny vytrácejí. A když si k tomu všemu přidáte špatnou stravu plnou výrobně vymletých obilovin, cukrů, je jasné, že můžeme být v živinovém deficitu.

Pokud jste ve fázi, kdy strava nestačí, trápí vás opary, vrací se vám infekce, jste přes den unavené, vypadávají vám vlasy, třepí se nehty, lámou se…zkuste zlepšit jídelníček a navýšit příjem živin v co nejširší škále, možná se vyhnete další infekci a budete oplývat energií, která vám chyběla :)

Mějte se rády, pečujte o sebe, hýbejte se a dávejte si na talíř jen čerstvé, celé suroviny/plody, na kůži jen skutečně čistou kosmetiku a uvidíte velké změny!“

NĚKOLIK TIPŮ, JAK PEČOVAT O ENERGII A KRÁSU  

Přeji Vám sílu žít svobodně a šťastně v jakémkoliv věku.

Zdenka Kovářová

Univerzita Karlova – Aplikovaná etika. Univerzita Derby/Anglie – Business management. Vysoká škola Literární Akademie – Tvůrčí psaní a publicistika. Pražská vysoká škola psychosociálních studií – roční kurz psychoterapie. ION/Anglie/britská akademická instituce optimální výživy – roční kurz výživové terapie.

 

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem