OBSAH ROZHODUJE

 

TAJEMSTVÍ KRÁSY

Žena oplývající energií je nepřehlédnutelná. Každý si pod krásou představí něco jiného, pro nás je krása energie ženy. Stejně jako krása kůže leží hluboko pod kůží, tak i celková krása ženy začíná uvnitř těla, kde dochází k těm nejsložitějším procesům, jako je čištění organismu a tvorba energie.

ANTI-AGE ZDE NENÍ LUXUS

ANTI-AGE má mnoho obrazů, pro nás je anti-age klíčem k životní energii, jak o ni nepřicházet ve shonu moderního života, a jak si udržovat přirozenou krásu, aniž bychom se upsali čertu. PRAVÁJÁ je symbolem zdravé energie a přirozené krásy ženy. Skládáme suroviny tak, aby naši kůži hydratovaly živinami, nikoli jen promazávaly tukem a tvoříme živinové formule, které nám pomáhají udržet energii po celý den.  Být přirozeně sexy i po 60, je pro nás výzva!

OBSAH ROZHODUJE

Kvalita je slušnost.  Žádný certifikát není absolutní garancí, je to především odhodlání člověka, které musí dýchat v každé části firmy. Na začátku vývoje produktu je seznam absolutně všeho, co si v produktu přejeme, poté se testuje, když je výsledkem přesně to, co hledáme, tak se jde do výroby. Když výroba nemá jen jednu ze surovin, tak tu surovinu neškrtáme z našeho seznamu, ale jdeme jinam, kde tu surovinu mají. A tak jsme se dostali až do Anglie, kde bez kompromisu vyrábíme produkty, které naše ženy milují.

Univerzita Karlova – Aplikovaná etika. Univerzita Derby/Anglie – Business management. Vysoká škola Literární Akademie – Tvůrčí psaní a publicistika. Pražská vysoká škola psychosociálních studií – roční kurz psychoterapie. ION/Anglie/britská akademická instituce optimální výživy – roční kurz výživové terapie.

 

ZAKLADATELKA

Jsem máma 3 dětí, pracuji, studuji…, dostatek energie je pro mě zásadní. Strava je bezpochyby stavební kámen naší harmonie, je naší volbou, zdali nás bude chránit, pomůže nám správně růst a na opačném konci nám umožní zdravě stárnout.

Když se  kolem třicítky začaly objevovat zcela běžné zdravotní neduhy a lékaři nabízeli dokola jen antibiotika, obrátila jsem se ke stravě a pohybu. Lépe jsem jedla, poskládala si vitaminový mix, a také se efektivněji hýbala. Deset let je pryč a neviděla jsem lékaře kromě porodníka.

Živinové doplňky jsou kontroverzní téma, jeden lékař je doporučuje, druhý je haní. Bohužel je mnoho doplňků, které jsou skutečně k ničemu, ale jsou zřejmě i léky, které by mohly být moudře nahrazeny živinovými doplňky. Nám jde o prevenci a kvalitní život. Naše babičky a prababičky žily jiné životy, kolem nás je stále více aut, více chemie, stres je enormní, jdeme od povinnosti k povinnosti. To vše v těle žere živiny. Naše zátěž tedy roste, ale v našich plodech se živiny vytrácejí. Acidifikace (okyselení půdy) je prokázaný fakt. A když si k tomu všemu přidáte špatnou stravu plnou výrobně vymletých obilovin, cukrů, je jasné, že můžeme být v živinovém deficitu.

A jsou to právě vitaminy, minerály…., které udržují všechny naše funkce v top formě. Pokud vás tedy trápí opary, vrací se vám infekce, jste přes den unavené, vypadávají vám vlasy, třepí se nehty, lámou se…zkuste zlepšit jídelníček a navýšit příjem živin v co nejširší škále a smysluplných hodnotách, možná se vyhnete další infekci a budete oplývat energií, která vám chyběla.

NĚKOLIK TIPŮ, JAK PEČOVAT O ENERGII A KRÁSU  

Přeji Vám sílu žít svobodně a šťastně v jakémkoliv věku.

Zdenka Kovářová

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách