Zakladatelka Zdenka

 

O svoji energii a krásu velmi citlivě pečuji od svých 30 let. Mám 3 děti, 45 let dávno za sebou a těším se na dalších 50 :)

Každá žena si musí najít vztah ke své kráse i stárnutí. Můj klíč k energii stojí na pilířích stravy, pohybu, lásky a zážitkové kosmetické péči, která je napěchovaná živou přírodou. 

Starost o svoji energii jsem obrátila na ruby. Nesoustředím se na rychlé mnohdy syntetické omlazující změny. Hledám trvalou péči o svoji krásu a především předcházím předčasnému stárnutí, které vzniká v důsledku živinově chudé stravy plné polotovarů, syntetické kosmetiky a špatné péči o zdraví kůže.

K obličeji přistupuji jako k tělu, které bez živin a kvalitního pohybu rychleji stárne a ztrácí své tvary. 

Naše babičky a prababičky žily jiné životy, kolem nás je stále více aut, více chemie, stres je enormní, jdeme od povinnosti k povinnosti. To vše v těle požírá živiny. Naše zátěž roste, ale z talířů se živiny vytrácejí, protože jíme více živinově chudých polotovarů.

Strava a pohyb jsou bezpochyby stavební kameny naší krásy a vitality.  Ale i umění najít si čas pro sebe, ztišit se a vnímat sílu čerstvých surovin a doteku. 

Anti-age přístup

 

Anti-age má mnoho obrazů. Jako každá žena jsem se musela sžít se svým stárnutím. Hledala jsem všemožné i nemožné..

Dnes je pro mne termín anti-age specifický přístup k životní energii –  jak o ni nepřicházet ve shonu moderního života, a jak si udržovat přirozenou krásu trvale. 

Kosmetická péče je můj voňavý rituál, na který se těším každý den. Je to zklidnění, které využívám k blahodárným anti age obličejovým masážím a cvičením.

Vždyť každé prokrvení svalů a vazů podporuje obnovu svěžího vzhledu. To věděly mnohé starodávné kultury, jejichž masážní techniky se používají dodnes.

Botanicky bohatá péče v kombinaci s pleťovou terapií, masážemi, posilováním obličejových kontur je jistě jednou z cest ke skutečné kráse ženy. 

Mějme se rády, pečujme o sebe, hýbejme se a obklopujme se dobrý lidmi.

Vaše Zdenka

Pilíře trvalé krásy dle Zdenky ke stažení ZDE

Mgr. BcA. Zdenka Kovářová. Univerzita Karlova – Aplikovaná etika, Univerzita Derby/Anglie – Business management, Vysoká škola Literární Akademie – Tvůrčí psaní a publicistika, Pražská vysoká škola psychosociálních studií – roční kurz psychoterapie, ION/Anglie/britská akademická instituce optimální výživy – roční kurz výživové terapie.

 

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem