Zakladatelka Zdenka

O svoji energii a krásu velmi citlivě pečuji od svých 30 let. Mám 3 děti, 45 let dávno za sebou a těším se na dalších 50 :)

Každá žena si musí najít vztah ke své kráse i stárnutí. K obličeji přistupuji jako k tělu, které bez živin a pohybu rychleji stárne a ztrácí své tvary. Krása pokožky je víc než kosmetická péče. Masáže, obličejová cvičení a bohatá strava možná ještě více přispívají ke zdraví naší kůže.

Jestli mohu něco doporučit pro krásu ženy, pak je to čistá strava z celistvých plodů/surovin, maximum živin, minimum polotovarů, eliminace toxinů, čerstvý vzduch, čistá filtrovaná voda a každodenní pohyb. 

Vše co jíme, druhý den nosíme.  A nejenomže to nosíme, také to cítíme. I naše energie se odvíjí od toho, co svému tělu dopřáváme.

Pravajá je mnohem víc než vývoj a výroba české luxusní kosmetiky, je to kus mojí cesty za vitalitou a zdravou dlouhověkostí. Co více dává tak velký smysl, jako je cítit se dobře ve svém těle, se svojí duší a ve svém životě?

Dívám se na sebe v budoucnosti za 10 a více let. Jak chci vypadat, jak chci žít za 20 let? Dnes se pořád mluví o prožitku teď a nyní – současnost má být tím jediným důležitým momentem. Myslím ale, že tím ztrácíme cit pro svůj život jako celek. Nemá smysl se topit v minulosti, ale budoucnost smysl dává, je to náš příběh, který můžeme měnit.

Žena má v krvi potřebu ženskosti a ta z velké části stojí na jejím fyzickém zdraví. To vůbec neznamená být jak modelka! Každá máme trochu jiné predispozice, nesrovnávejme se. Ale ten pocit ze zdravého a ohebného těla je nezaměnitelný. Trh neustále vymýšlí produkty na hubnutí a falešnou krásu, ale žádný produkt nám nezprostředkuje zkušenost vitality.

Mějme se rády, pečujme o sebe, hýbejme se a obklopujme se dobrý lidmi.

Vaše Zdenka

Mgr. BcA. Zdenka Kovářová. Univerzita Karlova – Aplikovaná etika, Univerzita Derby/Anglie – Business management, Vysoká škola Literární Akademie – Tvůrčí psaní a publicistika, Pražská vysoká škola psychosociálních studií – roční kurz psychoterapie, ION/Anglie/britská akademická instituce optimální výživy – roční kurz výživové terapie.

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem