315 komentářů

 1. Martina

  Milé dámy z PraváJá,
  většinu produktů kupuji opakovaně a k těm co mám poprvé se určitě vrátím. Po roce používání Vaší kosmetiky už si neumím představit, že bych měla být bez ní. Je to potěšení, když si obličej i tělo můžu rozmazlovat dokonalými skvosty. Už bych se nikdy nechtěla vrátit k běžné kosmetice a pocitu upatlaného obličeje po jejím použití. A ještě bonus-absolutně se ztotožňuji s Vaším přístupem ke stravě, sportu a třeba i ochraně před sluncem. Ráda si přečtu magazín a podívám se na nová videa. Přeji Vám ať se daří.

  Odpovědět
 2. Hana

  Používám asi měsíc , jsem velmi spokojená . Pleť je hydratovaná , heboučká . Produkty příjemně voní . Exkluzivní balení . Cítím se opravdu hýčkaná . Vždy milé překvapení v balíčku .

  Odpovědět

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

MŮJ RITUÁL
odběr magazínu a novinek Pravájá

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem