129 komentářů

 1. Iveta

  Složení a vůně vašich výrobků mám moc ráda. Je to pro mě vždycky takový relax v koupelně :-) vždy mi přijde krásně zabalený balíček, na který se moc těším.

  Odpovědět
 2. Irena

  Kosmetiku jsem si přála k narozeninám , jsem nadšena tou vůní , tou variabilitou přípravků , dostala jsem testovací sadu a dva dárkové poukazy…. zatím používám první týden ,dokoupila jsem awake crystal, awake regenerační sense a noční hyacint ….. za mne krásné hýčkaní pleti, na výsledky je ještě asi brzy

  Odpovědět
 3. Jana

  Jsem nadšená, produkty objednané v 12/22 jsem téměř vypotřebovala cca po pěti měsících každodenního užívání (růžička, napravující koncentrát a neroli rosa) a nyní jsem si objednala další (neroli rosa ve velkém balení, městský detox, růžičku, rybízek, čistící olej) a moc se na všechny ty olejíčky těším. Jinak vždy problematické zimní období jsem přežila zcela bez ekzémů, suché pleti, bez známek únavy. Hodně lidí mi pleť chválí a ptají se, co je příčinou. PraváJá doporučuji úplně všem, není to jen kosmetika, je to životní styl. Když si člověk dává na sebe takové poklady, začne asi automaticky přemýšlet i nad ostatními aspekty zdravého života (jídlo, spánek, otužování, slunce a vzduch, dobrá nálada, dobré vztahy s lidmi) a i skrz toto všechno se v životě dějí velké změny. Udělat si čas na sebe, na chvíli se zastavit a vychutnat si přítomnost, tady a teď. I při dvou velmi malých dětech to i díky Vám jde, moc Vám za to děkuji. Jana

  Odpovědět
 4. Karolína

  Pravájá je moje rodina. Všude se mnou jsou, jezdí na výlety a moc je miluji. Již několik let. Kdo nezkusil, nepochopí :-). Děkuji ♥

  Odpovědět
 5. Marcela Spáčilová

  Celkově mi produkty Pravájá velmi sedí, pleť je vyživená a vypadá mnohem lépe.

  Odpovědět
 6. Romana

  Děkuji Vám moc, že jste :-) vaše výrobky jsou úžasné a návykové :-)

  Odpovědět
  • Hana Vlčková

   Objednala jsem si poprvé Obnovu krásy.Jsem velice spokojena, krásné balení a hezké přáníčko od vás a také rychlé dodání. Moc vám všem děkuji.

   Odpovědět
  • Vrtílková Marcela

   Top úžasné produkty
   Skvělý tým profesionálů, individuální přístup
   Opakovaně se vracím na nákupy

   Odpovědět

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem