Milé dámy, další rok je za námi…

Čím jsem starší, tím víc si dávám záležet na tom, čím a kým se obklopuji. Kolem nás je tolik nepotřebných věcí. Mějte se rády, buďte s lidmi, kteří jsou pozitivní, přejí Vám svobodu a vše dobré, a obklopujte se věcmi, které plní nějakou funkci, mají smysl…

Když jsme začínali, tak mezi naše cíle patřilo vyrábět funkční produkty, které nám ženám přinesou viditelné a samozřejmě pozitivní změny. S touto filosofií jsme začínali a držíme se jí. Během pár týdnů se na trh vrátí náš původní Detox, nyní obohacen o bakterie v několika kmenech, jablečný pektin a švestky s vlákninou. Je to originální produkt, který pomáhá udržovat pravidelnou střevní funkci. Ve stejnou dobu přibude nový Vitamin C komplex obohacený o borůvky – vhodný i pro děti.

Sekci 100% přírodní kosmetika brzy obohatíme o 100% bio kosmetiku. Vím, čekáte dlouho, ale jsem přesvědčena, že to stojí za to. Nová pleťová séra jsou absolutně nádherná a troufám si říct, že se zařadí mezi ty nejlepší produkty na trhu.

Naše věrné zákaznice budou mít přednostní právo na první nákup. Bio řada je další čerstvá kosmetika, která se bude vyrábět v malých sériích, naše ženy budou mít první volbu. A tím otevírám plánované projekty pro tento rok, a to klub Pravájá, který bude přístupný jenom nám registrovaným a v něm budeme nabízet různé slevy, akce, články apod.

Naše další čtení již bude formou Měsíčníku Pravájá, kde najdete různé rubriky: Kristýnka nás bude obohacovat o recepty z oblasti alergií a potravinových intolerancí, Káťa bude psát o světě zdravého pohybu a Terezka se s námi bude dělit o recepty pro děti, celou rodinu i slavnostní situace (mimochodem její dezerty jsou boží). Já se Vás budu snažit informovat o zajímavostech z oblasti péče o krásu těla i duše, produktech Pravájá a všem zajímavém, co se kolem nás točí.

Pokud jste najeli na hubnutí, pak se připomínáme s naší veganskou proteinovou směsí, která Vám může být dobrým pomocníkem. Je to rozumná cesta jak nahradit jedno jídlo denně stravou s nízkým obsahem kalorií a vysokým obsahem živin. Najdete ji zde proteinová směs.

Hubenost sama o sobě není nijak krásná, například celulitidu může mít i velmi štíhlý člověk. Celulitida je především tam, kde je velmi málo svalové hmoty. Vzhled kůže je zcela jiný, když má kůže pod vrstvou tuku solidní svalovou hmotu. Hubnutí bez pohybu je prostě takové polovičaté řešení. Chce to pevný režim. Jakmile není jasný plán, tak se neustále nacházejí důvody, proč se nehýbat, vlastně se příliš lehce zapomíná.

Hubnout se dá mnoha způsoby, ve finále je to ale vše stejné. Nějak redukujete kalorie. Buďte mazané, redukujte tuky kloudným jídlem a hýbejte se k tomu – bude Vám krásně.

Brzy bude Valentýn, tak se držte svých plánů, ať se cítíte skvěle. Svůj režim můžete obohatit o masáže a saunu. Prokrvení a zbavení se odumřelé kůže je cesta k věčné kráse. Potřebujete olej a sůl, nějakou tvrdší žínku či kartáč. Olej smíchejte s jemnou solí a třeba i dvakrát týdně promasírujte celé tělo. I to Vám pomůže s péčí o podkožní tuk. Doporučujeme náš tělový olej s extrakty cypřiše a grapefruitu osvěžující tělový olej.

Kdybyste potřebovaly s čímkoliv poradit, jsme tu pro Vás.

Zdenka@pravaja

 

 

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem