Rychlost našich životů je neustále větší, s mobily můžeme pracovat neustále, třeba když stojíme ve frontě nebo uspáváme děti…Je pořád co řešit, je pořád co dělat. Výsledek je takový, že se ráno probudíme a najednou je večer, že je pondělí a nejednou je neděle… Je nám 30 a najednou 40… Co si v tomto shonu zapamatujeme? Jaké asi tak můžeme mít vzpomínky?

Když jedete na dovolenou, můžete stihnout navštívit desítky památek, restaurací, na vše časem zapomenete. To, co zůstává, je většinou nějaký kontakt s člověkem. Naše životy nabírají na smyslu až ve vztahu k něčemu a někomu, a vzpomínky utváří mozaika skutečných setkání, kde vznikly emoce.  Pracovní a jiné schůzky většinou proběhnou relativně rychle, od jedné k druhé a jede se dál. Když ale potkáte pro Vás zajímavého člověka, tak se čas zpomalí, přestanete jej vnímat – to je kouzlo života – zpomalte, ať těmto momentům nezavíráte dveře.

Pohyb, skvělá strava, to vše je základem naší vitality, ale když jedeme ve vysokém tempu, tak také jedeme na vyšší obrátky. Tělo nemá čas regenerovat, mitochondrie nemají čas se pročišťovat a obnovovat. Bez kloudné detoxikace jsme unavení, bez životní energie a náchylní k nemocem- viz náš článek o mitochondriích mitochondrie zrcadlem zdraví . A co už vůbec nestíháme, být ve vztahu k druhým. Zpomalte, nechte občas mobil v kabelce vyzvánět, nechte občas něco na později a věnujte se druhým.

Krásný podzim

zdenka@pravaja

 

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem