Prodejna & služby

Sobota 11.2. – Den ženské krásy v Pravájá

 

V sobotu 11.2. pro vás na prodejně ve Valentinské chystáme od 10 do 17 hodin prožitkový den, který je narozeninovým dárkem od Pravájá pro vás, naše báječné zákaznice. Tímto vás na něj srdečně zveme.

Vizážistky se postarají o překrásné líčení a poradenské hýčkání vám dopřeje naše báječná Kamča. 

Bude pro vás připravené prosecco, krásné dárečky k nákupu a vychutnáte si jedinečnou atmosféru v našich prostorách v srdci staré Prahy.

Objednejte si čas pro sebe na prodejna@pravaja.cz nebo na telefonním čísle 725 922 419.

Těšíme se na vás!

 

Naší vizí bylo vdechnout život místu, kde se ženy budou cítit uvolněné a rozmazlované, kam se budou rády vracet a bude o ně dokonale postaráno.

Ať už k nám zamíříte vyzkoušet váš vysněný produkt, toužíte po dokonalém nalíčení, poradenství v pleťové péči nebo si jdete jen rychle vyzvednout objednávku z e-shopu, záleží nám na tom, abyste odcházely naprosto spokojené.

Rezervace zážitku:

Valentinská 7, Praha Staré Město

Tel.: 725 922 419 / prodejna@pravaja.cz

pondělí 11:00 – 18:15

úterý 10:00 – 18:15

středa 09:00 – 17:00

čtvrtek 10:00 – 18:15

pátek 09:00 – 17:15

 

Kamča

Naše obchodní manažerka jako profi vizážistka moc dobře ví, jak láskyplně pečovat o ženskou krásu. Se štětci a líčidly v ruce je jako ryba ve vodě a sledovat ji při práci je jedna radost. Svým srdečným přístupem vzbouzí v každé ženě pocit, že je o ni postaráno jako o královnu.

Tel.: 725 922 419 / prodejna@pravaja.cz

Pleťové poradenství

45 minut

ZDARMA

Představíme vám kosmetiku Pravájá a zjistíme, co vaše pleť potřebuje. Seznámíte se s přírodní dekorativní kosmetikou BAIMS, se kterou vám ukážeme, že i s pár produkty dokážete vytvořit dokonalé líčení.

Kompletní líčení

60 minut

995,- Kč

Postaráme se o váš dokonalý make-up, ať už vás čeká večerní akce nebo jen toužíte nechat se zkrášlit od profesionálky. Postaráme se o vás jako o královnu, vy si vychutnáte šálek čaje nebo prosecco a chvilku jen pro vás.

Express make-up

30 minut

495,- Kč

Máte plný diář, čeká vás důležitá schůzka a potřebujete rychlý denní make-up? Naše vizážistka Kamča zvládne zázraky i za půl hodiny. Odcházet od nás budete zrelaxovaná a s krásným, svěžím make-upem v bio kvalitě.

baims old rose rtěnky

Kurz líčení

90 – 120 minut

2900,- Kč

 V našem intenzivním workshopu se naučíte, jak si vybrat tu správnou péči pro váš typ pleti. Dozvíte se, jak si vybrat odstíny bio dekorativní kosmetiky a jak ji nejlépe aplikovat. Součástí kurzu je kompletní nalíčení.

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem