Prodejna & služby

Praha 1 / pondělí – pátek 10:00 – 18:00

Naší vizí bylo vdechnout život místu, kde se ženy budou cítit uvolněné a rozmazlované, kam se budou rády vracet a bude o ně dokonale postaráno.

Ať už k nám zamíříte vyzkoušet váš vysněný produkt nebo toužíte po dokonalém nalíčení, záleží nám na tom, abyste odcházely naprosto spokojené.

Během 40 minutového poradenství, které je pro vás zdarma, vám představíme českou luxusní přírodní péči Pravájá a bio líčení Baims. Naše vizážistky vás nalíčí, vychutnáte si šálek čaje nebo kávy a dozvíte se vše, co potřebujete vědět o péči o vaši krásu.

Rezervujte si svůj čas na Tel.: 725 922 419 / prodejna@pravaja.cz Praha 1 Staré Město, Valentinská 7

 

POZOR zážitková akce 🥰

Zážitkové předvánoční setkání u nás na prodejně v sobotu 16.12. od 10 do 17 hodin.

Praha bude díky vánoční výzdobě ještě kouzelnější, můžete se nechat rozmazlit, vyzkoušet vše z našeho voňavého sortimentu a naše báječné vizážistky vám vykouzlí krásné slavnostní líčení zdarma.

Na líčení je omezená kapacita, je třeba se objednat na prodejna@pravaja.cz, ale zastavit se za námi na sklenku prosecca a povídání můžete kdykoliv. Těší se na vás celý tým včetně naší zakladatelky Zdenky a zajisté nebudou chybět ani dárečky.❤️🌿

 

Narozeninový zážitek

Ten nejhezčí dárek, který si žena může dopřát, je čas sama pro sebe.

Nabízíme výjimečné narozeninové zážitky v srdci staré Prahy, při kterých budete středem pozornosti pouze vy. Vychutnáte si dokonalou péči s botanicky bohatou kosmetikou Pravájá přesně podle potřeb vaší pleti. Poté přijde na řadu kompletní make-up, který podtrhne vaši krásu. Nebude chybět kompletní poradenství, prosecco a malé občerstvení. Laskavý dotek naší Ivanky vás bude hýčkat jako královnu a budete odcházet odpočatá a spokojená. Prozkoumat ZDE.

Zážitek můžete darovat sama sobě nebo svým blízkým.

1950,- Kč / 90 minut

 

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem