Jaká barva bude ta pravá? Nejprve si musíte položit otázku, zda chcete docílit studeného nebo teplého podtónu :) Pokud toužíte po teplých odstínech, volte Jahodovou nebo Zlatou blond. Pro studené typy je tu Pšeničná blond  Pamatujte, že přírodní barvy nikdy nezesvětlují.

Chcete-li odstín zjemnit nařeďte ho čistou Cassií nebo si s barvami pohrajte a míchejte Cassii s Hennou v různých poměrech. Získáte tak vlastní odstín jemné sluneční blond.

Pozor si dávejte při nanášení hennových barev na odbarvované vlasy nebo vlasy barvené chemií. Při přechodu na přírodní barvení vždy projděte cyklem s Casií. A ze začátku se rozhodně vyhněte odstínům s obsahem indiga.

 

Odstín Pšeničná blond
Pšeničná blond je určená pro přirozeně světlé vlasy, kterým dodává odstín zralého obilí. Tato barva neobsahuje hennu (lawsonii), nikdy proto nemá teplé tóny a nevymývá se do zrzava. Hlavní botanické složky vlasy regenerují, zpevňují, podporují prokrvení pokožky a tak zmírňují jejich vypadávání. Barva je ideální na míchání s ostatními odstíny, pokud chcete mít výsledek spíše studený a ne tak intenzivní. Je vhodná i pro hnědé vlasy, o které především pečuje a zanechává je lesklé.

Odstín Zlatá blond
Zlatá blond dodává vlasům jemně teplý nazlátlý nádech, je určená především na přirozeně světlé vlasy. Pískavice řecké seno pečuje o suché vlasy, ibišek dodává barvě intenzitu a lesk. Tato barva by se dala považovat i za světle oříškovou, používá se také, když už ženy nechtějí melírovat. Dodává zlatý nádech světle hnědým vlasům a šedinám.

Odstín Jahodová blond
Jahodová blond je velice světlý odstín zrzavé. Dobře chytá na přirozeně světlé vlasy, kterým dodává jemný a teplý medovo-měděný nádech. Neshodnice zabraňuje předčasnému šedivění a vypadávání. Kdo si netroufá na čistou hennu (lawsonii) kvůli její intenzitě, tato barva je její světlejší varianta. Na tmavších vlasech zanechá teplý zlato-zrzavý nádech.

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách