+420 731 235 925 zdenka@pravaja.cz
Pro ženy vyvinuto ženou Doprava zdarma nad 1 500 Kč 0 produktů

OBSAH ROZHODUJE

MYSLÍME V ČECHÁCH VYRÁBÍME V ANGLII

 

BEZ KOMPROMISU V SUROVINÁCH

BEZ KOMPROMISU V KVALITĚ

 

Jsme česká firma, naše výrobky vznikají z víry, že věci lze dělat jinak a vždy o něco lépe než včera. Tvoříme nejen pro Vás, ale i pro nás, a to je cesta k těm trvale lepším řešením a výsledkům.

První formule vznikaly pomalu, když jsme oslovili malou českou výrobní společnost, řekli nám, že český trh nečeká na super doplňky, lidé se prý o obsahy nezajímají. Druhá větší česká firma vypadala slibně, vzala si naše formule, ale ani po urgencích se už neozvala.

Nakonec jsme oslovili velkou britskou výrobní společnost, která nabídla ohromný seznam surovin od skvostných botanických extraktů, po vitamíny v těch lépe vstřebatelných formách, a když jsme viděli tu úžasnou škálu, ještě jsme naše formule vylepšili.

A dnes? Máme produkty přesně dle našich představ, za které se můžeme postavit – nejsou to produkty jen pro vás, ale i pro nás.

Vzdělání: Univerzita Karlova – Aplikovaná etika, Univerzita Derby/Anglie – Business management, Vysoká škola Literární Akademie – Tvůrčí psaní a publicistika, Pražská vysoká škola psychosociálních studií/roční kurz psychoterapie. ION/Anglie/britská akademická instituce optimální výživy/roční kurz výživové terapie.

 

ZAKLADATELKA

Jsem máma 3 dětí, pracuji, studuji…, dostatek energie je pro mě zásadní. Strava je bezpochyby stavební kámen naší harmonie – je naší volbou, zdali nás bude chránit, pomůže nám správně růst a na opačném konci nám umožní zdravě stárnout.

Když se  kolem třicítky začaly objevovat zcela běžné zdravotní neduhy a lékaři nabízeli dokola jen antibiotika, obrátila jsem se ke stravě, biochemii a pohybu. Začala jsem zlepšovat na všech frontách, lépe jsem jedla, doplňovala extra živiny a efektivněji se i hýbala.

Chvíli trvalo, než jsem se zorientovala v literatuře a probrala vitamínovými produkty na trhu (některé měly dobré hodnoty, jiné zase jenom kombinace, ty nejlepší byly předražené a mnohé k ničemu). Poskládala jsem si svůj program a s lepší imunitou se brzy dostavily další výhody – více energie, lepší vlasy, pleť… a zatímco mladší maminky si stěžovaly, že jim těhotenství sebralo krásu a energii, já se s přibývajícím věkem cítila lépe. Tehdy se začala rodit myšlenka komplexních programů na míru každé ženě.

Tvoříme produkty, které jsou napěchované kvalitními surovinami a mají efekt, především ale za nimi stojí skuteční lidé. Žádná anonymní stránka plná produktů slibujících to nejlepší, ale skuteční lidé a jejich práce, za kterou se nebojí postavit své tváře. Kvalita je totiž slušnost, žádný certifikát nezaručí trvalou kvalitu, pouze osobní odpovědnost a odhodlání.

 

Přeji Vám sílu žít svobodně a šťastně v jakémkoliv věku.

Zdenka Kovářová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

NAŠE ZPRÁVY SI ZAMILUJETE