Často kladené otázky


Jsou vaše produkty testované?

Ano. Naše výrobky pro nás vyrábí špičková společnost ve Velké Británii vyrábějící živinové doplňky pro světově známé značky. Absolutně všechny výrobní procesy jsou pod kontrolními systémy nejvyšších standardů ISO 14001, ISO 9001, SQAS zahrnující nejen řízení kvality a bezpečnosti, ale také vliv na životní prostředí. Výrobní prostory mají dále certifikaci HACCP ručící za bezpečnost produktů. Živinové doplňky vyrábíme pod vyššími bezpečnostními normami, než nám přikazuje legislativa. Každá formule je po výrobě dvakrát testována z hlediska obsahu aktivních látek uvedených na etiketě, ale také pro vyloučení výskytu těžkých kovů a jiných nežádoucích složek. Garantujeme nepřetržitě vysokou kvalitu.

Lidé fungovali bez doplňků, proč by to teď mělo být jinak?

Člověk přežije i na křupavých brambůrkách, ale nás zajímá superzdraví. Faktem je, že vlastnosti půdy se zhoršují, naše plody mají podstatně méně vitamínů a minerálů, než měly před 50 lety. A to nemluvíme o tom, co zničíme vařením a výrobou. Za časů našich babiček bylo méně vozidel, továren a byly časy, kdy nebyly žádné. Naše potřeby živin tedy na jedné straně rostou s modernizací a zrychleným životem, na straně druhé se nám ze stravy vytrácí.

Odborníci se shodují, aby dnes člověk získal optimální množství živin, měl by denně sníst několik porcí různého ovoce a mixu zeleniny. Při vší snaze se to prostě někdy nestihne. Doplňovat stravu živinovými doplňky nesmí být náplastí na špatný životní styl – jde o zaplnění případných mezer a navýšení našich šancí na dlouhodobě udržitelné zdraví.

 

Proč je těch tabletek tolik a nemohly by být menší?

Kdyby byly tabletky menší a bylo jich v našich balíčcích méně, dostalo by se Vám méně živin. Velikost kapslí je určena množstvím živin, které Vám chceme dodat, a nehodláme na tom šetřit. Zázračné tabletky na všechno v jedné kapsli neexistují nebo existují, ale nemají efekt :-)

Nejsou živinové doplňky jen drahá moč?

Tak například vitamin C –  věda dávno dokázala, že větší dávky céčka jsou pro nás velmi prospěšné.

Pokud máme céčka nedostatek, tělo je nuceno recyklovat, to málo co má, aby nás uchránilo alespoň před kurdějemi, na mnoho dalšího nezbývá. Když přijímáme víc céčka, s každou novou molekulou askorbové kyseliny (vitamin C) tělo získává antioxidační elektron vytvářející dehydroaskorbovou kyselinu.

I při vyšších dávkách cca třetina zůstává neabsorbovaná ve střevech, což je stále velkým přínosem, protože zde céčko chrání střeva před karcinogenním materiálem, který je přítomen ve stolici. Největší část se dostává do krevního oběhu, kde nás celkově chrání proti volným radikálům a nemocem. Další část tělo využívá na tvorbu dalších důležitých látek, které se prokazují jako silná ochrana proti rakovině. A vše, co prochází močovým měchýřem je také bonus, protože chrání samotný močový měchýř proti infekcím.

Mohu si k balíčku přikoupit další produkty?

U nás nemusíte trávit hodiny studiem hodnot jednotlivých živin a přemýšlet, co asi můžete a nemůžete kombinovat. Udělali jsme to za Vás. Naše měsíční balíčky mají vše, co doporučujeme denně doplňovat. Na konci každé produktové stránky Vám také sdělujeme, co lze a nelze k produktu přikoupit.

Neručíme za vhodnost kombinací, které si zákazník vytvoří sám spojením našich produktů s produkty jiných výrobců. Vždy ovšem rádi poradíme.

Kdy mohu očekávat změny?

Většina studií testující efekt doplňování živin má trvání minimálně tři měsíce. Důležitá je pravidelnost, nárazové doplňování má nulový efekt. Našim cílem je vyrábět doplňky, které mají efekt, pokud Vám něco chybí, pak byste měly po určité době zaregistrovat pozitivní změny.

Z olejů cítím rybinu v průběhu dne.

Kapsle obsahují rybí olej, proto při říhání je možné rybinu ucítit, to je v pořádku, ale není v pořádku půl dne říhat. Doporučujeme zlepšit jídelníček, rádi Vám poradíme.

Pin It on Pinterest