ZNAČKY POD KŘÍDLY PRAVÁJÁ

BAIMS NATURAL MAKEUP

Bio certifikované líčení Baims Natural Makeup založila brazilská filmová vizážistka Luisa, která měla jasný cíl, vytvořit čistá líčidla, která žene dodají přirozený půvab, současně budou pěstit její jemnou pokožku, ale také budou chránit planetu svojí šetrnou obalovou filosofií.

Více informací

AWAKE ORGANICS

Britskou značku Awake založila Melissa, která produkty vyvíjí sama, a proto jsou nejen příjemné, ale také velmi funkční! Přírodní, vegan a bez plastu. Její Aura deodorant je jeden z nejlepších na trhu, a oblíbený zelený mycí balzám je již neodmyslitelnou součástí našich koupelen :)

Více informací

NEUREUS LONDON

Mladá britská značka bohémské vlasové a tělové péče zakladatelů Jamese a Diany vás omámí svěžími peprnými vůněmi s trochou smyslnosti a dokonale propracovanými  100% recyklovatelnými obaly.  Za každou zakoupenou Nereus láhev se z oceánů vyčistí 1 kg plastu!

Více informací

PRAVÁJÁ

Českou značku luxusní bio kosmetiky z čerstvých surovin založila Zdenka. Produkty si vyvíjí sama a spolu s dalšími značkami vytváří úžasné rituály pro ženskou krásu . Pleťová péče je u nás individuální wellness rituál. Krása pokožky je víc než kosmetika. Pravájá tvoří voňavé vegan, cruelty free kosmetické formule tak, aby pokožka měla živiny pro své přirozené regenerační a ochranné mechanismy. Botanická bohatost pleťové péče ve spojení s masážemi může vést ke skutečné kráse. Vaše Zdenka :)

Více informací

ZDENKA

Zakladatelka Pravájá

Zdenky rituály

Pin It on Pinterest

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem