Zdenka

Jsem kategorie 45+. Moje pleť je velmi suchá, což se klasicky projevuje nejvíce v zimním období. Letní a zimní péče je u mě opravdu rozdílná, a to především v množství vrstvení péče a její frekvenci. V Pravájá jsme posedlé vrstvením pleťové péče pro dokonalou individuální harmonii. Naslouchejte své pleti, nebojte se péči měnit a střídat dle potřeby.

 

Odličování/mytí

Kvalitní olejová směs umí pleť vyčistit i hýčkat. Odličovat lze mokrými pleťovými tampony, na které se přidává dávka směsi, nebo lze ve sprše obličej směsí v dlaních jakoby celý umýt, promasírovat svaly a následně ručníkem dosucha vše setřít. Je to moc příjemné a osvěžující :)

moje odličování

Peeling

Peeling je pro mě srdce pleťové péče. Upřednostňuji jemný mechanický peeling, protože umí prokrvit kůži, což je pro obnovu blahodárné. Pravidelný peeling mírní vzhled jemných vrásek. Kdo nechodí ke kosmetičce jako já, je to příjemná nutnost :)

jemná pleť

Hloubkové čištění

Po odlíčení, případně peelingu, může následovat hloubkové čištění.  Městský Detox je směs, která mě ráno svojí vůní probouzí a večer navrací ztracenou svěžest. Zapracovávám do pokožky vlhkými dlaněmi.

osvěžující hloubkové čištění

Hydratace

My jsme experti na vrstvení a bez hydratace je to většinou nedokonalé. Hydratační sérum Neroli Rosa je první lehounká hydratační vrstva, která se krásně kombinuje s jakoukoliv olejovou výživou.

lehounká hydratace

Rybízová revitalizace

Koncentrovaný černý rybíz se sladkým pomerančem je lehounká vitaminová výživa. Něco extra pro ty, kdo to ocení :)

můj elixír

Regenerace

Luxusní regenerační směs. Lze v dlani smíchat s hydratačním sérem Neroli Rosa nebo Hydratačním krémem. Ideální i jako absolutně konečná tečka – kapku na prst aplikovat na oční okolí či jiná sušší místa pro uzamčení hydratace.

moje obnova

Konečná hydratace

Hydratace není nikdy dost a toto platí obzvlášť v zimě. Božský lifting! Konečná hydratace ve formě lehounkého pleťového krému z jablečné šťávy. Já si do dlaně ke krému vždy přidám kapku Obnovy :)

hydratační lifting

Pleťová maska

Úžasná botanická maska, kterou si můžete míchat dle svých potřeb. Stačí přidat pár kapek třeba: rybízové revitalizace nebo napravující koncentrát plus hydratační sérum, smíchat v dlani, aplikovat větší vrstvu jako masku, nechat pár minut působit, poté vmasírovat a případný přebytek utřít ručníkem. Maska pro dramatické změny :)

regenerační maska

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem