Zdenka

Jsem kategorie 40+. Moje pleť je velmi suchá, což se klasicky projevuje nejvíce v zimním období. Letní a zimní péče je u mě opravdu rozdílná, a to především v množství vrstvení péče a její frekvenci. Naslouchejte své pleti, nebojte se péči měnit a střídat dle potřeby.

video, jak používat oleje

 

Odličování/mytí

Kvalitní olejová směs umí pleť vyčistit i hýčkat. Odličovat lze mokrými tampony, na které se přidává dávka směsi, nebo lze ve sprše obličej směsí v dlaních jakoby celý umýt, promasírovat svaly a následně ručníkem dosucha vše setřít. Je to moc příjemné a osvěžující :)

moje odličování

Peeling

Peeling je pro mě srdce pleťové péče. Upřednostňuji jemný mechanický peeling, protože umí prokrvit kůži, což je pro obnovu blahodárné. Pravidelný peeling mírní vzhled jemných vrásek.

jemná pleť

Hloubkové čištění

Po odlíčení, případně peelingu, následuje hloubkové čištění.  Městský Detox je směs, která mě ráno svojí vůní probouzí a večer navrací ztracenou svěžest. Zapracovávám do pokožky vlhkými dlaněmi.

moje nutnost

Rybízová revitalizace

Koncentrovaný černý rybíz s citrusy je hydratační vitaminová výživa. Lze aplikovat samostatně nebo spojit s další směsí.

můj elixír

Hydratace

Bez hydratace to je většinou nedokonalé. Hydratační sérum Neroli Rosa nebo naši krémovou hydrataci kombinuji s olejovou výživou Lze aplikovat samostatně na suchou pokožku nebo v dlani spojit s jakoukoliv olejovou výživu: Obnova Krásy, Rozjasňující hydratace, Sametové Zklidnění nebo Intenzivní Revitalizce či Napravující Koncentrát.

moje hydratace

Regenerace

Třešinka na dortu  Luxusní regenerační směs pro udržení mladistvého vzhledu. Lze v dlani smíchat s hydratačním sérem Neroli Rosa nebo Hydratačním krémem. Ideální i jako absolutně konečná tečka – kapku na prst aplikovat na oční okolí či jiná velmi vysušená místa pro uzamčení hydratace.

moje obnova

Pleťová maska

Úžasná botanická maska, kterou si můžete míchat dle svých potřeb. Stačí přidat pár kapek třeba: rybízové revitalizace nebo napravující koncentrát plus hydratační sérum, smíchat v dlani, aplikovat větší vrstvu jako masku, nechat pár minut působit, poté vmasírovat a případný přebytek utřít ručníkem. Maska pro dramatické změny :)

botanický lifting

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem