Zdenka

Jsem kategorie 40+. Moje pleť je velmi suchá, což se klasicky projevuje nejvíce v zimním období. Letní a zimní péče je u mě opravdu rozdílná, a to především v množství vrstvení péče a její frekvenci. Naslouchejte své pleti, nebojte se péči měnit a střídat dle potřeby.

Každá pleť může být zdravá a krásná, jen někdy to stojí víc úsilí :)

video aplikace omlazující rituál Pravájá

eshop výběr péče o pleť 40+

video, jak používat oleje

eshop absolutní pleťový rituál Pravájá

 

Odličování Pravájá

Odličování není jen odstranění makeupu, je to odstanění všech nečistot z venčí. I když nejsem nalíčená, tak se „odličuji“. Je to klíčová součást mého čistícího rituálu. Čištění není nikdy dost, ovšem čištění, které nevysušuje a neničí vše přirozené. Odličovat lze mokrými tampony, na které se přidává dávka směsi, nebo lze ve sprše obličej směsí v dlaních jakoby celý umýt, promasírovat svaly a následně ručníkem nebo ubrouskem vše setřít. Je to moc příjemné, osvěžující.

moje odličování

Peeling, exfoliace Awake Organics

Peeling spolu s pleťovou masáží je pro mě skoro možná srdce pleťové péče. Někomu vyhovuje enzymatický peeling, já upřednostňuji jemný mechanický peeling, protože umí prokrvit kůži, což je pro obnovu blahodárné. Dobře zvolený a pravidelný peeling promění výrazné vrásky v jemné vrásky. Je to malé pleťové znovuzrození. Pleť je vždy jemnější a krásnější. Pokud máte hodně vysušenou pleť, pak je třeba po peelingu přidat více výživy!

jemná pleť

Hloubkové čištění Pravájá

 

Po odlíčení (když není čas na peeling) následuje hloubkové čištění s Městským Detoxem. Toto je směs, která mě ráno svojí vůní probouzí a večer navrací ztracenou svěžest. Ráno, když se neodličuji, s ní péči začínám. (Když chci změnu, tak sahám po směsi Rozjasňující hydratace s růží a pelargoníí, která má z hlediska vůně podobný efekt.) Městský Detox pleť chrání, má silné antibakteriální, protiplísňové a protizánětlivé vlastnosti. Zapracovávám do kůže vlhkými dlaněmi a nevynechávám krk a dekolt.

můj detox

Vitaminová rybízová hydratace Pravájá

Toto patří mezi naše SOS. Je to koncentrovaný černý rybíz s citrusy, malá vitaminová bomba, která má úžasné povzbuzující a díky své lehounké konzistenci i hydratační vlastnosti. Většinou nemám čas vmasírovat do kůže samostatně, dávku přidávám rovnou do dlaně k Obnově Krásy.

moje vitaminová péče

Regenerace Obnova Krásy Pravájá

Hmmm, toto je naše třešinka na dortu bez které v zimě nemohu vyjít ven. Olejovou směs Obnova Krásy ještě vrstvím s balzámovou péčí. V létě to postačí pouze jako noční péče, ale v zimě je to pro mě pravidelná nutnost ráno i večer. Vůně je zklidňující, jemná, mírně zemitá. Je to naše nejhutnější směs pro udržení mladistvého vzhledu.

moje obnova krásy

Koncentrovaný balzám Awake Organics

Obzvlášť v zimním období pleťovou péči vrstvím. Krém či botanický koncentrovaný balzám spolu s hutnějším pleťovým olejem (Obnova Krásy) pomáhá zamykat všechny složky, které v průběhu pleťového rituálu do pokožky vmasíruji. Je to finální péče, která v létě postačí jako maska nebo noční péče, ale v zimně je to u mně denní záležitost. Stačí malinko na nejvíce vysušená místa.

botanický lifting

 

absolutní pleťový rituál Pravájá

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách