Péče o pleť ve věku 20+ 

V tomto věku se kůže ještě sama velmi dobře obnovuje, krásně udržuje vodu ve svých strukturách a většinou ještě není třeba jí příliš mnoho látek navracet skrze pleťovou péči.

Čištění pleti

 

Čištění dělíme na odličování / peeling / hloubkové čištění. Odličování doporučujeme: 1 x denně. Na mokrý tampon dejte dávku odličovacího oleje a obličej včetně krku vyčistěte. Celý postup opakujte, dokud tampon není zcela čistý.  Hloubkové čištění je detoxikační procedura, kdy čistící látky nestíráme, ale naopak vmasírujeme je do hlubších vrstev kůže, kde nás následně chrání. Doporučujeme: 1 x denně. Čistící sérum Městský Detox aplikujte na již vyčištěnou kůži – mokrými dlaněmi vmasírujte do sucha. Peeling  pravidelně 1 x týdně dle typu produktu. Peeling z ovocných kyselin pravidelněji. Suchá peelingová směs musí být velmi jemná, pokud je z cukru nebo kávy bývá příliš hrubá na pravidelný pleťový peeling – nedoporučujeme. Domácí peeling: med + VELMI jemně mletá sůl + dávka pleťového oleje lez aplikovat 1 x týdně.

ODLIČOVACÍ OLEJ

 

Osvěžující olejová směs 100 ml

Cena 682 Kč

Více informací

MĚSTSKÝ DETOX

 

Čistící sérum 50 ml

Cena 1324 Kč

Více informací

MĚSTSKÝ DETOX

 

Čistící pleťové sérum 10 ml do kabelky

Cena 389 Kč

Více informací

Výživa

 

V tomto věku doporučujeme lehounké směsi, které kůži dodají botanické extrakty pro ochranu a krásu.  Vhodné směsi: Rozjasňující hydratace Růže/Pelargonie (pro všechny typy pleti), Zklidňující Heřmánek/levandule (vhodnější pro mastnější typ pleti). Směs nanášejte na vlhký obličej, nebo mokrými dlaněmi. Voda zlepšuje penetraci olejových směsí do hlubších vrstev kůže, kde může lépe chránit.  Pokud máte extrémně suchou pokožku doporučujeme přidat do svého rituálu hydratační sérum a celkově můžete aplikovat pleťový rituál věkové kategorie 30+.

.

RŮŽE/PELARGONIE

 

Obličejový olej 30 ml

Cena 795 Kč

Více informací

RŮŽE/PELARGONIE

 

Obličejový olej 10 ml do kabelky

Cena 392 Kč

Více informací

HEŘMÁNEK/LEVANDULE

 

Obličejový olej 30 ml

Cena 795 Kč

Více informací

HEŘMÁNEK/LEVANDULE

 

Obličejový olej 10 ml do kabelky

Cena 388 Kč

Více informací

Pleťové SOS

 

Kůže v zánětu s akné se musí udržovat v čistotě, nezatěžovat ji těžkou péčí. Jakýkoliv hojivý proces lze podpořit extra botanickou péčí. Pleťové SOS Napravující koncentrát obsahuje měsíček macerovaný v oleji s kurkumou. Měsíček má silné hojící schopnosti a kurkuma tlumí zánět. Nanášejte na vlhkou pleť a důkladně vmasírujte do kůže. Nenechávejte ulpět na povrchu kůže. Pleť v tomto období potřebuje „dýchat“ a voda napomáhá oleji prostoupit hlouběji, kde může více pracovat. Chornické záněty pleti většinou vychází zevnitř, zaměřte se na stravu. Naše těla jsou často jednoduše unavené, zahlcené surovinami, které nám nedělají dobře, metabolismus pokulhává, začnou se hromadit látky, které by v tělu neměly zůstávat, výsledkem jsou všemožné záněty v těle. Hlídejte si, co jíte a jak žijete.

NAPRAVUJÍCÍ KONCENTRÁT

 

Pleťové SOS 10 ml

Cena 394 Kč

Více informací

KONJAC REGENERAČNÍ HOUBIČKA

 

Regenerační, jemný peelingový efekt

Cena 149 Kč

Více informací

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách