CHARITA

Společně pomáháme…

OBĚDY PRO DĚTI

1500,- Kč/měsíc

Obědy pro děti pomáhají dětem, které se ocitly v situaci, že jejich rodiče si nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách. Pomoc potřebným dětem je poskytována prostřednictvím základních škol tak, aby se obědy dostaly opravdu k dětem.

 www.obedyprodeti.cz

ADOPTUJ MARII 2019

Darováno 20 000,- Kč

Projekt nabízí pomoc samoživitelům, kteří jsou nejvíce ohroženi chudobou, nemohou si dovolit platit tržní nájemné, a pokud ano, nezbývá jim často ani na jídlo a oblečení pro děti. Program Adoptuji Marii, hradí nájemné rodičům samoživitelům, kteří se ocitnou v takto těžkých podmínkách.

www.adoptujmarii.cz

 

DOBRÝ ANDĚL

1500,- Kč/měsíc

Projekt Dobrý Anděl zprostředkovává pravidelné finanční příspěvky pro rodiny, které potřebují z různých důvodů pomoc se zajištěním lepší péče pro své děti, které zasáhla vážná nemoc.

www.dobryandel.cz

 

KELEBRITY BAZAR 2019

Darováno zboží v hodnotě 10 000,- Kč

Nadační fond podporuje předčasně narozené děti a jejich rodiny, které se ocitly v tíživé finanční a psychické situaci. Nadační fond pomáhá vždy konkrétní rodině a jejich konkrétní potřebě spojené s předčasně narozeným dítětem.

www.kelebrity.cz

 

SDRUŽENÍ PĚSTOUNSKÝCH RODIN

5000,- Kč/2018

je nezisková organizace, která pomáhá náhradním rodinám při jejich péči o svěřené děti, kterým poskytly své domovy a lásku. PRAVAJA v roce 2016 podpořila vánoční besídky, které byly organizované v Praze a Brně.

www.pestouni.cz

SPOLEK ICHTYOZA

10 000,- Kč/2017/2018

podporuje nemocné Ichtyózou sbírkami krémů, které dětem pomáhají snižovat příznaky nemoci a ulevovat od bolesti. Hance a Marianovi, kteří spolek založili, přidáváme do balíčků s krémy naše Céčko pro děti i maminky a Multiživiny pro maminky.

 www.ichtyoza.cz

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem