CHARITA

Společně pomáháme…

SPOLEK ICHTYOZA

podporuje nemocné Ichtyózou sbírkami krémů, které dětem pomáhají snižovat příznaky nemoci a ulevovat od bolesti. Hance a Marianovi, kteří spolek založili, přidáváme do balíčků s krémy naše Céčko pro děti i maminky a Multiživiny pro maminky.

 www.ichtyoza.cz

CHARITATIVNÍ PROJEKT PRO ŽENY

WOMEN FOR WOMEN

Každý měsíc přispíváme na pomoc ženám, které se ocitly s dětmi v nouzi. WOMEN FOR WOMEN, založený manželi Tykačovými, poskytují ženám nejenom nový domov, finanční pomoc, ale také právní a sociální asistenci. Proto jsme si tento projekt zvolili, protože ženy získávají nejenom okamžitou pomoc, ale I tu dlouhodobou, která jim může pomoci k osamostatnění a plnohodnotnému životu.

www.women-for-women.cz

 

SDRUŽENÍ PĚSTOUNSKÝCH RODIN

je nezisková organizace, která pomáhá náhradním rodinám při jejich péči o svěřené děti, kterým poskytly své domovy a lásku. PRAVAJA v roce 2016 podpořila vánoční besídky, které byly organizované v Praze a Brně.

www.pestouni.cz

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách