V obchodech najdeme nesčetně mnoho krémů a olejů proti striím, ale ani jeden NEMŮŽE SKUTEČNĚ striím zabránit. Ošetření kůže olejem, či krémem je příjemná záležitost, která uleví při vysušenosti a celkově dodá kůži po určitou dobu extra vláčnost, vždy jde ovšem pouze o KRÁTKODOBÝ EFEKT, který nemá nic společného se strukturou a celkovým stavem naší kůže.

STRIE JSOU VÝSLEDKEM NEDOSTATKU ŽIVIN. Rychlejších změny v tělesné váze (nemusí jít vždy jen o těhotenství, může to být i při hubnutí, či nabírání svalové hmoty, či rychlém růstu dítěte) většinou vyžadují extra živiny. Genetika také hraje roli, někdo je k těmto potížím více náchylný, tělo hůře využívá živiny apod., ale ve finále je to o živinách, které jsou ZÁKLADEM ELASTICITY kůže.

Mnoho žen se diví, když říkám, že strie indikují nedostatek například vitaminu C, bez kterého tělo nemůže tvořit kolagen.  A nejde jen o céčko, kůže je živina a chráněna mnoho dalšími živinami… omega oleje, křemík, MSM, béčka, áčko, éčeko…

Jestli nemáte IDEÁLNÍ STRAVU, pak mnohem lépe uděláte, když si místo MASÁŽNÍHO OLEJE proti striím začnete kupovat více ovoce a zeleniny a celkově vyvážíte stravu tak, aby Vám dodávala co nejvíc možných živin. A pokud nejste schopny svoji stravu uhlídat, pak můžete živiny i doplňovat.

KRÁSA, KTERÁ TRVÁ, MÁ PEVNÉ ZÁKLADY a můžete se k ní dojíst a dopít!

Zaplňte svůj jídelníček alespoň dvěma porcemi ovoce a zelenina denně, hodně pijte čistou vodu, dopřejte si lososa, který je bohatý na omega oleje, přidávejte si k ovoci semínka, ořechy a hlídejte si vyrovnaný příjem kvalitních bílkovin a komplexních sacharidů.

Zdenka@pravaja

Naše cesta k tvrvalé kráse @ www.pravaja.cz

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách