Někdo je zbožňuje, jiní je neprožívají. Ať se nám to líbí nebo ne, nezadržitelně se blíží, i když se mohou zdát stále vzdálené. Vánoce. Svátky klidu, společných setkání, vůní a dobrého jídla. A také vzájemného obdarovávání.

Osobně se k vánočním nákupům snažím přistupovat vědoměji. Nechci nakupovat spoustu drobných zbytečností, jen aby pod stromečkem bylo co nejvíce balíčků. Ráda podporuju malé tvůrce a lokální výrobce, mám ráda kvalitní věci, které vydrží. Ráda daruju také zážitky, věřím totiž, že ty jsou nejcennější. Lístkem do divadla či na koncert nebo voucherem na hýčkání ve wellness salonu mi člověk udělá radost vždycky. 😊

 

V Pravájá se snažíme ženám dělat radost po celý rok. Naše kosmetika je vyráběna s láskou a péčí v naší krásné zemi a za celou značkou stojí jedna podnikavá žena spolu se svým malým holčičím týmem. Věříme v poctivost a kvalitu. Luxusní dárkové balení je u nás samozřejmostí.

Vybrala jsem pro vás produkty, které udělají radost každé ženě, která ocení kvalitní přírodní kosmetiku. Najde se u nás něco pro každou, ať už hledáte dárek pro svou ženu, přítelkyni, kamarádku, sestru, maminku nebo třeba jen tak sama pro sebe. 😊

 

Denní omlazující sada

Nejuniverzálnější dárek v překrásné luxusní kazetě, ve které se skrývají naše tři oblíbené produkty – olejové sérum Obnova Krásy, hydratační sérum Neroli Rosa a pleťový krém Krémová Hydratace. To vše v praktickém 10 ml balení ideálním na cesty nebo na ozkoušení.

 

Noční omlazující sada

Vše, co žena potřebuje k vytvoření svého dokonalého nočního pleťového rituálu. Kromě hydratačního séra Neroli Rosa a pleťového krému Krémová Hydratace sada obsahuje naše nové koncentrované olejové sérum Noční Hyacint, které je tou nejluxusnější péčí, kterou můžete své pleti večer dopřát.

 

Guasha kámen a masážní váleček

Účinky kvalitní přírodní kosmetiky umocní pravidelné obličejové masáže a cvičení. Guasha kámen a masážní váleček je ideálním dárkem pro ženu, která chce pro svou pleť udělat maximum a promění svou koupelnu v dokonalé domácí lázně. K dispozici máme i zvýhodněnou sadu Pleťová anti-age terapie, kde kromě kamenu a válečku naleznete olejové sérum Obnova Krásy a hydratační sérum Neroli Rosa.

 

Olejový parfém

Parfém je vždy krásným dárkem pro každou ženu. Náš parfém Omamný Závoj je sladce květinovou vůní propletenou svěžestí citrusů a jemností vanilky. Jeho přírodní složení a olejová struktura promění každou aplikaci na intimní rituál, který nás vrací ke kořenům voňavkářství.

Testovací sada Pravájá

Sada v překrásné kosmetické taštičce, ve které najdete 7 lahviček produktů Pravájá, ze kterých si každá žena vybere to pravé pro ni. Obsahuje péči pro každý typ pleti. Pokud obdarováváte někoho, kdo naši kosmetiku třeba ještě nezná, nebo pokud se nedokážete rozhodnout, čím byste udělali radost nejvíce, tento set je ideální volbou.

 

Něco do domácnosti

A tím nemyslím kuchyňského robota. 😊 Kromě luxusní přírodní kosmetiky máme v nabídce povlak na polštářek, kosmetickou taštičku, cestovní pytlík nebo zástěrku. To vše v květinovém designu Pravájá, ručně šité v české dílně Šikvkuchyni. Radost udělají každé ženě, která se ráda obklopuje krásnými věcmi.

 

Dárkový poukaz

Pokud se bojíte, že se netrefíte do vkusu obdarované, vždy můžete vsadit na dárkový poukaz. Ten můžete sehnat jak elektronický na našem e-shopu, tak v krásné tištěné podobě v dárkové obálce na naší prodejně.

 

 

Káťa@Pravájá

 

 

Pin It on Pinterest

Share This

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem