Sezóna dovolených je v plném proudu a s ní přichází otázka – co si vlastně vzít s sebou? My v Pravájá na to myslíme po celý rok, proto prakticky všechny naše produkty vytváříme v praktickém cestovním balení. Své oblíbené olejové sérum či hydrataci můžete mít tak vždycky při sobě.

Po čem tedy sáhnout? Můžete se inspirovat tím, bez čeho se neobejde na cestách náš tým. 😊

 

Zdenka

Z Awake se neobjedu bez deodorantu Aura, která se nám těsně před mou dovolenou vyprodala. Ale zákaznice mají přednost, takže jim to přeji.😊Naprostý základ je šampon Awake, myju s ním vlasy nejen sobě, ale všem dětem – báječná záležitost, balení je na cestování jak dělané.

Z BAIMS za mě letos vede lesk na rty Vintage, miluji jeho malinovou barvu, pod kterou nepotřebujete rtěnku. Rozjasní celou tvář a rtům dodává nádherný šťavnatý vzhled. Vystačím si tak bez rtěnky i tvářenky. K tomu mi stačí BB krém Ginger a tužka na oči.

Pravájá je vždy složitější, jsem zcela závislá na našich produktech. Miluji jejich vůně i efekt. K moři většinou sahám po Městském detoxu, který je velmi osvěžující a nahradí mi i odličovací olej. Nemohu si vzít jen jeden produkt, nejde to. Takže balím i Obnovu krásy s hydratací Neroli Rosa. Letos poprvé mohu přibalit nové noční sérum z Magické kolekce, které ještě není na trhu, ale zákaznice si jej budou moci vychutnat již za pár týdnů. Bude báječné jako večerní regenerace po sluníčku, je napěchované intenzivními oleji z brusinek, ostružin, malin, šípku, rakytníku… zkrátka anti-age dokonalost. 😊

A bez čeho se neobejdu na pláži? Bez Prosecca. 😊

 

Klárka

V loňském roce jsem měla svoji vysněnou a dlouho očekávanou svatbu a proto byl můj plán, že v letošním roce budeme navazovat vysněnou exotickou dovolenou, nejlépe inspirovanou Sexem ve městě v Abu Dhabí, kde se v horkém dni budeme prohánět ve velkém jeepu v rozpálených dunách a na soukromé pláži přečtu jedním dechem Harryho Pottera. A moje velká výhra je, že mám Zdeničku a PravouJá a i v takto horkém a suchém vzduchu bude má pleť krásně svěží a regenerovaná, a to převážně díky mým nejoblíbenějším produktům Neroli Rosa v kombinaci s Rozjasňující růží a celý den mi zaručí pocit svěžesti deodorant Aura.

Nakonec nám manžel vybral svatební cestu do Dubrovníku, kde se budeme v parném a suchém dni plahočit po hradbách a na pláž budeme muset vyrazit v brzkém ránu, abychom zabrali dvě místa na přeplněné kamenné pláži. Manžel už má zakoupenou i novou ledvinku a také sandále. Jenom doufám, že nezapomene na bílé ponožky. 😊 I přes tyto nepatrné změny v mé vysněné svatební cestě mám stále jistotu v mých oblíbených produktech. Na dovolené se téměř nelíčím, ale v kabelce mi nesmí chybět lesk na rty Vintage, který mohu použít kdykoli během dne jak na rty, tak i tváře a kdyby mě manžel náhodou pozval na romantickou večeři, tak s ním vykouzlím krásné líčení.

Porovnání destinací je bráno samozřejmě s nadsázkou. 😊 Chorvatsko máme rádi a jezdíme tam každý rok. Moře, města i lidé jsou tam boží a v kombinaci s PravouJá si vaší vysněnou dovolenou užijete dokonale.

 

Káťa

Letošní léto jsem si slíbila, že prozkoumám tu naši krásnou zemi, jelikož je spousta míst, která jsem u nás ještě nenavštívila. A taky jsem si pořídila nové pohorky. 😊 Takže jsem dala přednost horám před mořem a chystám se na pár dní do Bílých Karpat, kde vyměním chytrý telefon za starou cihlu, abych neměla přístup k internetu a bylo se mi možné dovolat jen v případě nejvyšší nouze. Přes den budu zdolávat kopce s foťákem v ruce a večery strávím s knihou, štětcem a barvami. Moje letošní dovolená bude tedy poněkud poustevnická. 😊

V takovém prostředí bude moje kosmetická taštička velmi minimalistická, ale jsou produkty, bez kterých se neobejdu – jako je například mycí balzám Sea Quartz od Awake, naše úžasná rybízová Intenzivní revitalizace, která mou pleť vždycky probudí k životu nebo květová voda Neroli, se kterou se vždycky báječně osvěžím kdykoli během dne. Také se mi na cestách vždycky osvědčí šampon od Awake, který se díky své malé hmotnosti a sypké struktuře vejde do každého batohu.

 

Niki

Z olejovej starostlivosti je pre mňa v lete nejlepší Napravujúci koncentrát. Macerovaný nechtík (měsíček) krásne skľudní a vyživí pokožku namáhanú slnkom. Mojím hustým blonďatým vlasom, ktoré sú lete obzvlášť vysušené a rozlietané doprajem Vlasovú rosu, ktorá hydratuje suché konečky a spríjemní mi rozčesávanie. Moju trojicu uzatvára deodorant Aura.

A čo ďalej nesmie chýbať v mojej dovolenkovej výbave? Samozrejme je to kombinácia prípravku na opaľovanie a po opaľovaní, dobrá kniha a napríklad ešte rozjasňovač. V lete používam dekoratívnu kozmetiku minimálne, ale ak by som niečo mala vybrať tak je to práve Baims Warm & Glow. Je nenápadný a krásne zvýrazní opálenú pokožku.  Aplikujem ho od lícních kostí smerom k spánkom, na nos a niekedy aj na viečka alebo dekolt.

 

 

Káťa@Pravájá

Pin It on Pinterest

Share This

můj rituál...
ODBĚR MAGAZÍNU A NOVINEK PRAVÁJÁ

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem