Vezmu to trochu oklikou, protože péče o pleť zvenčí, je jen půlka příběhu. Naše tělo je jako továrna. Mladé tělo funguje skvěle, ve 30 se začíná regenerace zhoršovat, buňky jsou již trochu zanášené odpadem, nevyužívají bílkoviny, jak by měly, naše imunita klesá a zvyšuje se šance nemocí. Ve 40 už je to dost znát i na zevnějšku, tedy pokud jsme v těch 30 nezačaly výživově i péčí o pleť něco dělat lépe.

Co s tím? Ne jedné straně je třeba snižovat zátěž: kouření, alkohol, smažená/umělá strava, stres, zplodiny z aut apod… a na druhé straně musíme navyšovat živiny, které tělo potřebuje pro čištění/detoxikaci, aby odpad nezůstával v těle, a tím limitoval naši regeneraci. Není to o dokonalosti, ale rovnováze.  Na tom stojí naše sestava pro krásu a energii sada Hektická zde.

Pleti prospívá péče jak zevnitř, tak zvenčí. Kůže potřebuje živiny pro svoji krásu a rozhodně vás nespasí kolagen. I kůže potřebuje fungující buňky, které se obnovují, umí se zbavovat odpadu, na tom stojí regenerace a je vhodné tyto procesy podporovat živinově napříč celou škálou živin od antioxidantů pro vitaminy skupiny B, které se výrazně podílejí na detoxikaci těla.

A co nyní v zimě? Potřebujeme jinou péči o kůži? Co se týče obsahu tak ne, ale aplikací ano, tedy za předpokladu, že používáme kvalitní přírodní kosmetiku. 100% přírodní obličejový olej obsahuje blahodárné látky pro vaši pleť, které potřebujete po celý rok. Takový olej, teď nemluvím a obyčejném rostlinném oleji v láhvi, který není striktně řečeno kosmetickým produktem, ale o směsi, která musí být namíchána tak, aby v laboratoři bez jediné kapky syntetického konzervantu zvládla zničit všechny plísně a bakterie. Tak taková směs vaši pleť chrání bakteriální/antisepticky, podporuje obnovu a udržuje zdravý vzhled.  V zimě není třeba sahat po hutných krémech, které jsou z ropy a plné vody, stačí, když obličejový olej typu Růže/Pelargonie aplikujete na vyčištěnou kůži s více vodou v dlaních, nebo přímo na obličeji, toto vrstvení voda/olej, můžete opakovat vícekrát, aby kůže nabrala co nejvíce a vytvořila ochranný film.

Blíží se Valentýn, pokud chcete zabít dvě mouchy jednou ranou, připravily jsme pro vás zvýhodněnou Valentýnskou sadu pro krásu i energii. Obsahem je naše vitaminová sestava Hektická + obličejový olej Růže/Pelargonie Můj Valentýn 

Zdenka@pravaja

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem