Naše zákaznice nám napsaly již 3441 recenzí

Iveta Dočekalová 24. 6. 2026
Používáme s dcerou dlouhodobě, není nic lepšího !
Eva 24. 6. 2026
Lepší snad ani není 😊
Marie 23. 6. 2026
Balíček dorazil krásně zabalený, jantarová rosa i obnova krásy nádherná vůně, příjemný pocit na pokožce, zkrátka takové wellness pro pleť ☺️👍
Eva 22. 6. 2026
Dobrý den, mohu poprosit o informaci, kdy bude čistící gel znovu skladem? Velmi děkuji za odpověď, Eva
Katka 22. 6. 2026
Zkusila jsem po Obnově krásy a Nočním hyacintu i tenhle zázrak a je to opravdu megazázrak. Předchouí séra byla úžasná, ale jako by mé pleti pořád něco chybělo.... Korálový jas používám teprve týden, ale v kombinaci s Krémovou hydratací je to pro mě to dokonalé spojení. Děkuji moc!
Katka 22. 6. 2026
používám druhým rokem a na svou velmi citlivou pleť si už nedovedu představit nic jiného. Rozpustí opravdu vše a stačí setřít vlhkým ručníčkem s teplou vodou....rituálek z nezaplacení!
Markéta Korbelová 20. 6. 2026
Dobrý den, před pár dny přišel balíček od Vás. Děkuji za dárečky, Pravájá zkouším teprve týden a jsem nadšená. Brzy objednám další. Děkuji ❤️🙏.
Eva 19. 6. 2026
Už naprostá nezbytnost!!!
Eva 19. 6. 2026
Městský detox jsem nově zařadila do své ranní i večerní rutiny s Jantarovou rosou v prvním kroku před Krémovou hydratací s ráno Obnovou krásy, večer Nočním hyacintem. A naprosto skvělé!!! Dala jsem na radu Zdeničky na videu, kde doporučuje pro sušší a zralou pleť a dobře jsem udělala, pleť krásně vyživená a M.detox ji skvěle dočisťuje👍👍👍
Eva 19. 6. 2026
Jantarová rosa je perfektní pro sušší zralou pleť, krásně souzní s botanickými séry. Už si bez ní péči o pleť nedovedu představit...
Dana 17. 6. 2026
Určitě nejlepší deodorant, krásně voní, skvěle se roztírá a hlavně spolehlivě ochrání. Nejprve jsem kupovala sobě, pak dceři a teď už i druhé dceři a tak budeme pořád už kupovat😊
Koubová Věra 17. 6. 2026
Kosmetiku Pravájá jsem objevila nedávno a jsem neskutečně nadšená a teď už i závislá :-), postupně bych si ráda dokoupila celou řadu :-). Každé ráno i večer se těším až si jí aplikuji na pleť, ta vůně, kterou cítím ze své pleti je naprosto úžasná a já si tím každodenně dopřávám svou malou aromaterepii. Děkuji za to, že jste :-).
Jana Oberreiterová 16. 6. 2026
Pravájá jsem objevila na internetu náhodou a na základě recenzí jsem se na svoji objednávku neskutečně těšila. Balíček, který jsem obdržela ale předčil veškerá očekávání. Přišel mi druhý den od objednání a byl nádherný. Rozbalovala jsem jej s takovou radostí a těšením se na vyzkoušení Vašich produktů. Jsou dokonalé, luxusní, voňavé. Je to čirá radost. Děkuji Vám za péči a lásku, kterou do Vaší práce dáváte.
Jana Oberreiterová 16. 6. 2026
Nádherný kámen. Tvarově se přizpůsobí každému obličeji. Po promasírování válečkem se s kamenem krásně pracuje.
Jana Oberreiterová 16. 6. 2026
Skvělý váleček, který rozproudí krev před masáží obličeje. Zařadila jsem do každovečerního rituálu.
Inna 15. 6. 2026
super, nejlepši
Pavla 15. 6. 2026
Myslela jsem, že Noční hyacint už nic nepřekoná, ale Korálový jas je naprostá láska. Používám ho přes den a na noc pak Noční hyacint, ale často se přistihnu, že se neudržím a večer po něm sáhnu zas :-) Moje pleť je společně s Jantarovou rosou nebo Neroli rosou absolutně vyživená, zářivá, hydratovaná a jedním slovem spokojená. Už je mi padesát a myslím, že si moje tělo zaslouží kromě kvalitní stravy a cvičení Qigongu, také péči z venčí! Kosmetiku pečující, vyživující, aromaterapeutickou a hlavně v bio kvalitě, bez chemie a ve správném složení vzhledem k pokožce a věku. A takovou jsem u Pravájá našla. Cesta k vytvoření tak skvělé kosmetiky musela být dlouhá, složitá a vyčerpávající, ale je pro mě neskutečně povzbuzující, že se to paní Zdence povedlo, že vydržela u své vize přírodní kosmetiky bez kompromisu a došla až do cíle! Že má tolik spokojených zákaznic, které se mohou spolehnout na opravdovou kvalitu! Pro nás je to požehnání! Děkuji
Eva 15. 6. 2026
Váleček je ostřejší, masáž je podle mě intenzivnější než s kamenovým vákečkem. Pokožku ale neporuší.
Eva 15. 6. 2026
Nádherný kámen!!! Je těžký, perfektně se s ním pracuje. Jsem nadšená...Eva
hanamilotova 11. 6. 2026
Zboží vždy krásně zabaleno. Objednáno již po několikáté, výborné i v horkých dnech.
Eva 10. 6. 2026
Používám jako druhý krok po oleji a je skvělý!!! Jemný, nedráždí a nevysušuje.
Eva 10. 6. 2026
Perfektní, jemné odlíčení. Už si to bez něj nedovedu představit...
Eva 10. 6. 2026
Na mou sušší zralou pleť v kombinaci s olejovými séry ideální. Používám v druhé vrstvě po Jantarové rose+olej.sérum a hydratace drží celý den. Naprostá spokojenost!!!
Eva 10. 6. 2026
Velmi jemný, příjemný balzámek. Jsem s ním moc spokojená. Je ideální po hydrataci kolem očí, bohužel, já je mám velmi citlivé, začaly mi po něm časem velmi slzet, ale kdo nemá tento problém, bude nadšen. Mám ho ráda k použití na obličej když potřebuju více zvláčnit, bude skvělý na zimu.
Eva 10. 6. 2026
Velmi kvalitní balzám, překrásně voní. Na promazání suchých míst perfektní!!! Jen musím opatrně, dráždí mi bohužel oči...
Sonja Lišková 10. 6. 2026
Jsem spokojená, nádherná vůně a velmi příjemný.
daniela.lam@seznam.cz Lamačová 9. 6. 2026
Prosím o informaci , až bude skladem, velmi děkuji. Elisabet Lamačová
daniela.lam@seznam.cz Lamačová 9. 6. 2026
přeji krásný den a prosím o předobjednání tohoto válečku. velmi děkuji Elisabet Lamačová
Renata 9. 6. 2026
krásná , vláčná pleť
Eva Šturmová 5. 6. 2026
Jsem šťastná, že jsem úplnou náhodou objevila Prává Já. Nejsem už žádná "mladice", vždy jsem se snažila o sebe starat, na pleť jsem vyzkoušela ledacos, peníze lítaly a výsledky??? Škoda mluvit... A když už jsem byla ve fázi, že mi to vlastně už nebaví, našla jsem Vás... Do rodiny Pravá Já jsem vstoupila nedávno a doslova jsem se probudila, kontaktovala jsem s prosbou o doporučení k produktům Zdeničku, riskla jsem objednání komplet řady ve větších baleních a vše mi sedlo, jsem nadšená a cítím se skvěle!!! Zdeni, Vám i celému Vašemu týmu děkuji za Vaši práci , moc Vám fandím a rozhodně zůstávám s Vámi...Eva Šturmová
Eva 5. 6. 2026
Překrásná vůně!!! Cítím ji velmi dlouho i ve vlasech, používám kapku k vlasové vodě , suché vlasy krásně opečuje, ale nezmastí. Na kůži ve sprše bomba!!!
Eva 5. 6. 2026
Jantarovou rosu jsem si velmi oblíbila s kapkou botanického séra v první vrstvě. Mám sušší zralou pleť a velmi mi vyhovuje pokračovat druhou vrstvou kremové hydratace opět s bot.sérem. Pleť se zdá být maximalně spokojena...
Eva 5. 6. 2026
Hyacint s krémovou hydratací je pro mou sušší zralou pleť noční slast!!! Dvě až tři dávky hydratace+dvě dávky Hyacintu naprosto skvělé kombo. Občas ještě jako první vrstvu Jantarová rosa+kapka Hyacintu. A ta vůně... Doporučuju!!!
Eva 5. 6. 2026
Odličovací olej jsem si zamilovala. Krásně jemně voní, neštípe v očích. Používám na mokrý obličej, stírám vlhkou houbičkou. Pleť nevysušuje, naopak, je taková "šťavnatá". Pokračuji odličovacím gelem a končím květovou vodou, vše PraváJá, myslím, že už nikdy jinak...
Eva 5. 6. 2026
Obnovu krásy používám na noc, občas s kapkou Nočního hyacintu. Na mou sušší zralou pleť je Obnova naprosto ideální. Je hutnější, přesto se s hydratací, krémovou i s hydrat.séry, krásně vstřebá. Má nádhernou vůni a barvu, už na pohled léčivá, pěstící. Jsem nadšená!!!
Eva 5. 6. 2026
Na mou sušší zralou pleť používám Neroli rosu v první vrstvě s kapkou botanického séra, následně Krémovou hydrataci+dvě kapky bot.séra. Samotné hydrat.sérum by mně nestačilo,ale v této kombinaci je pro mě perfektní!!!
Eva 5. 6. 2026
Pro mne absolutní nezbytnost!!! Používám na závěr po čištění ráno a večer a během dne na oživení pleti. Vůně je nádherná, rozprašovač velmi praktický, ani kapka nazmar.
Eva 5. 6. 2026
Na mou sušší, zralou pleť50+ naprosto perfektní!!! Objednala jsem si rovněž obě hydratační séra, mé pleti ale vyhovuje více krémová hydratace. Kombinuji ji s botanickými séry Obnova krásy, Nočním hyacintem a Korálovým jasem a naprostá paráda!!! Před nanesením této kombinace používám jako první vrstvu Jantarovou nebo Neroli rosu opět s kapičkou bot.séra a moje pleť vrní blahem.
Eva 5. 6. 2026
Používám po mytí na konečky vlasů a jako finální tečku po fénování, kdy přídám kapku Hyacintu tělového oleje. Krásně oživí mé velmi jemné, suché melírované vlasy a navíc je nádherně provoní. Vřele doporučuji😉
Eva 5. 6. 2026
Korálový jas používám na den, dokonalost!!! Mám zralou, sušší pleť 50+ a kombinace Jasu, krémové hydratace a v první vrstvě s Neroli rosou mi velmi vyhovuje. Jsem na PraváJá nováčkem, poradila jsem se s paní Zdenkou, které velmi děkuji a riskla jsem to a pořídila si komplet péči od čištění, vše ve velkém balení a vyšlo to perfektně!!! Používám teprve pár dnů, přesto vidím skvělé výsledky, nikdy jsem nebyla s žádnou péčí tak spokojená. Děkuji za Vás, Zdeni!!! E.
Marcela Polová 4. 6. 2026
Balíček, který Ti zlepší den a kvalita je TOP!
Eva 4. 6. 2026
Voda je naprosto dokonalá, jsem nadšená!!! Používám po dvoufázovém čištění před aplikací hydratace s botanickým sérem, krásně se vše vstřebá a ta vůně...!!! Rovněž během dne na osvěžení pleti je velmi příjemné.
Eva 3. 6. 2026
Dobry den, Zdeni, mohu také poprosit o případné "předobjednání" tohoto válečku??? Velmi děkuji a srdečně zdravím, Eva Šturmová
Eva 3. 6. 2026
Dobrý den, mohu poprosit o informaci, kdy bude SPF krém opět skladem? Děkuji, s přáním pěkného dne Eva Šturmová
Hanka R. 3. 6. 2026
Hydratační sérum je skvělé. Mám dost problematickou pleť, ekzém který se mi v menopauze vrátil. Nesedělo mi vůbec nic, ani mast z lékárny. Paní Zdenička mi k němu namíchala olej a je to úžasný. Pleť klidná, hladká a hlavně bez ekzému! Pomalu budu zkoušet další produkty. Jsem ráda, že mi kamarádka poradila tuhle kosmetiku. ♥️
Denisa 3. 6. 2026
Nejlepší odličovač, již snad 10. baleni, nedráždí, neštípe v očích, krásně voní, pleť není vysušená.
Ingrid Vjaterová 1. 6. 2026
s produkty jsem spokojená, objednávám opakovaně :-)
Monika 1. 6. 2026
S krémovou hydratací ideální kombinace pro moji pleť. Používám na noc a ráno je pleť svěží a odpočatá. Používám i na hojení drobných poškození kůže.
Monika 1. 6. 2026
Úžasný odličovací olej. Je lehký a krásně voní.
Eva 28. 5. 2026
Dobrý den, mohu prosím použít toto vlasové sérum i na jemné, melírované vlasy na studenou blond? Děkuji za odpověď, Eva
1 2 3 69

Ohodnoťte Pravájá a naši filozofii, prosím ❤️

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Drahé bohyně! Děkujeme, že jste s námi.
Chceme Vám být ještě blíž, a budovat spolu něco krásného. Proto jsme se rozhodli, pro nejvíc sexy newsletter. Navzájem se inspirovat, předávat zkušenosti a budovat komunitu, kde je každá z nás.

Silná. Odvážná. A úžasná.

Protože jsme. #opravdove

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se se Zdenkou