Jestli máte pocit, že se topíte v informacích o životním stylu, je na čase se zastavit a zkusit na chvíli vnímat jenom sebe.

Nemusíte pít smoothies a vstávat v 5 ráno, abyste stihly jogu, či běh, jen proto, že to je trendy a zdravé. To, že někdo má dokonalou postavu, na které tvrdě pracoval měsíce, vůbec neznamená, že když podstoupíte stejnou cestu, budete spokojená.

Zamyslete se nad tím, jaké jsou Vaše cíle, hodnoty a netlačte se do něčeho, co Vám vůbec nesedí. ZDRAVÍ JE MIX INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB, které si musíme nejdříve uvědomit, abychom podle nich mohly žít. To, co někomu dá běh, Vám třeba poskytne procházka se psem nebo něco úplně jiného. Někomu sluší být krev a mléko a někdo potřebuje být velmi fit, aby se cítil ve své kůži dobře.

To samozřejmě neznamená, že jeden by se měl zanedbávat, jenom proto, že mu chutnají hamburgery. Jde spíše o to, pochopit své nastavení a v rámci těchto mantinel hledat to nejlepší. Samozřejmě jsou fakta, která nelze ignorovat – zdravé cévy jsou zdravé cévy, funkční svaly jsou funkční svaly atd., ale celek zdraví není vždy jen jeden stejný obraz a cesta k němu může mít mnoho tvarů.

Zdraví je víc než absence nemocí, je to harmonie duševního a fyzického stavu. Zjistěte, co Vám prospívá nejvíce a žijte naplno dle svého potenciálu.

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem