Chceme být krásné každý den, ale ve dny, kdy se očekává nějaká sláva, nám na tom záleží ještě víc, proto jsme pro Vás připravili akci na naše luxusní obličejové oleje.

30% sleva platí na všechny obličejové oleje od dnešního dne ke dni svátku Valentýn.

Název kuponu: VALENTYN18

Jistě nejen ty naše obličejové oleje  (ale za ty naše dáváme své jméno :-)) jsou absolutní hostinou pro pleť, není v nich nic jiného nežli aktivní látky z plodů a květů, nula vody, jen samé dobroty pro péči, která nejen hydratuje a regeneruje, ale také chrání. Oleje kůži okamžitě promění, ale při pravidelné péči jsou vidět trvalé změny v hebkosti a vláčnosti kůže.

Krémy by měly být spíše druhotnou péčí. Běžný krém je spojení dvou neslučitelných látek – vody a oleje/tuku. K tomu, aby tyto látky byly spojeny, se většinou používá syntetických látek, a protože krém tedy tvoří i voda, je třeba přidat i nějaké konzervanty. Oleje jsou skutečnou výživou, a pokud používáte i krémy, vždy aplikujte nejdříve oleje, aby se živiny dostaly do pórů, až poté krémy, makeup atd.

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách