Máte sladký zub? Nemůžete si bez sladkých jídel představit svůj den, ale chtěly byste shodit pár kil a především si ty kila dole udržet?

Dejte si správnou snídani a pomůže vám to v průběhu celého dne. Sladké pečivo s kávou je asi ta nejhorší varianta, za chvíli máte znovu hlad a ještě větší chutě na další sladké.

Začněte svůj den kombinací bílkovin a kvalitních sacharidů. Bílkoviny se déle tráví a zpomalují rozklad cukrů z přijatých sacharidů, což pomáhá udržovat stabilní energii.

Není třeba se bát sacharidů, pokud jsou kvalitní, naopak potřebujeme je pro mozkové funkce a mnoho dalšího. Klíčem k udržení zdravé váhy a zdravého těla je ideální rovnováha mezi příjmem bílkovin a sacharidů. Tedy poměry a celkové množství!

Zkuste své ráno začít s vajíčky, ovocem a celozrnným pečivem, můžete přidat i slaninu nebo pár brambor zbylých od večeře. Vajíčka jsou super bílkovina napěchovaná oleji pro zdravý mozek a krásnou kůži, ovoce je plné živin důležitých pro celkovou detoxikaci a čistou pleť. Připravte si dvě vajíčka, jak je máte nejraději, k tomu přidejte ovoce, (pokud hubnete lépe ovoce s nižším obsahem cukru-maliny, borůvky, zelené jablko), k tomu kousek tmavého pečiva nebo obyčejné vločky. Je to snídaně šampionů, super i pro děti, které se potřebují ve škole soustředit a nelézt hyperaktivně po zdech :-)

 

 

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách