Vlasta z Prahy

To, že oleje nádherně voní a zanechávají velmi příjemný pocit na obličeji, asi víte :-), ale hlavně vám chci poděkovat za Báječnou. Lépe se mi vstává, odpoledne neodpadávám únavou u pc, celkově mi je prostě fajn a ten rozdíl je příliš jasný, abych si toho nevšimla! Jsem z vašich produktů nadšená, díky, Vlasta

Irenka z Kroměříže

Po mnoha experimentech jsem spolu s fantastickou poradnou nadmíru spokojená a všechno mi vyhovuje a je to navíc super vyvážené.

Hanka z Příbrami

V současné době několik měsíců pravidelně zobu :-) Hektickou 30, Vitamin C a Detox a musím říci, že jsem unešená… prvně jsem se “prala” s myšlenkou dávat do sebe “chemické” prášky.(chemické myslím formu zpracování :-) Ale kde dneska chcete vzít přírodní v takové dávce, aby to mělo ten efekt co to má mít.. vždyť dnes už nemůžeme říci, že je přírodní a nechemické ani jablko ze zahrady :-) Již několikrát jsem přemohla počínající virozu max. dávkami vitaminu C a věcí co pozoruji je mnohem více..

Alice z Ostravy

Děkuji, snížil se mi tlak, srovnal spánek a zimu jsem přežila vcelku slušně s porovnáním s loňskými infekcemi. 

Petra z Hradce Králové

Koupila jsem Krásu, zobu tak 3 měsíce po dvou tabletkách denně kvůli vlasům, které jsem si zničila barvením. Možná je to placebo, ale zdá se mi, že rostou rychleji a jsou vláčnější. Rozhodně budu pokračovat a ráda bych vyzkoušela antioxidanty.

Vendula ze Znojma

Dobrý den, vyzkoušela jsem program Hektická 30+ a opravdu jsem byla mile překvapena.Po pravidelném užívání jsem byla daleko víc nabitá energie( i manžel si všiml,  to je co říct :) ), která mi na mateřské dovolené opravdu chyběla.Dále se mi zlepšil vzhled pleti a vlasy jsou lesklejší zdravější a zdá se, že ani tolik nepadají.S programem jsem opravdu spokojená a celkově se cítím lépe, než před užíváním.Můžu jen doporučit :)

Martina z Kunovic

… a hlavně, co jsem Vám chtěla napsat: nechápu!!!! vždycky jsem chtěla mít hezké nehty, aby mi aspoňtrošku narostly, snědla jsem několik vitamínů i manikůru podstoupila několikrát a nehty pořád nikde, furt polámané——– a já ted´mám konečně nehty!!! normální, hezky upravené nehty a dokonce si je můžu i nalakovat a vypadá to moc dobře– takže : děkujuuuuu. A je pravdou, že nejsem tak unavená, jak přd létem- to bych spala i při chůzi, možná jsem si přes léto odpočinula, nasbírala energii….. ale vitamíny mi pomohly určitě taky a pomáhajíííí, a není mi po nich špatně , já to dřív nesnášela, vždycky se mi zvedal žaludek … Děkuju, Martina.

Kačka z Karviné

Dobrý den, zrovna mi přišel balík od vás. Musím Vám říct, že jste mi udělala velkou radost z toho, že jsem dostala jako navíc dárek Detox. Mockrát Vám děkuji :) Pravidelně beru tobolky a můžu říct, že se cítím lépe než kdysi. Nemívám jako unavená a mám dojem, že moje pleť už není tolik sušší jak bývávalo. Taky hlavně asi poslední tři měsíce jsem nebyla nemocná. Takový zázrak :) Mám ve vás velkou důvěru. Přeji Vám hodně štěstí ať vaše podnikání daří!
Přeji krásný den Kateřina

Hanka z Hradce Králové

Krásný dobrý den Vám přeji,  chtěla bych poděkovat, že jste si mě vybrala v té únorové akci, Vaše vitamíny mi natolik pomohly, že po třech týdnech pro mě bylo přemluvit se k cvičení daleko lehčí, během dne potřebuji daleko méně kávy na to, abych fungovala. A co se týká cvičení, stalo se již běžnou aktivitou, a když náhodou jsem opravdu unavenější, že na posilování nemám ani moc nálady a chutě, tak ale nějaká aktivita je i tak na denním pořádku…delší vycházka se psem v rychlejším tempu, plavání nebo se jdu jen projet na kole. Nyní jsem si již objednala další várku balíčku Hektická a poprvé věřím, že letošní léto už budu opravdu nosit šatičky a kraťasy. :-)

 

Kateřina z Holešova

Vážená paní Zdeňko, na Vaše stránky jsem narazila někde na Youtube a ani nevím, na co jsem přitom zrovna koukala….zaujaly mě ty kytičky….:-) Vaše stránky jsem projela – balzám pro duši…Krásné prostředí, kytičky, vlídnost, objektivní popis…Tohle všechno mě zastihlo v době, kdy jsem nevěděla kudy kam, uhoněná máma po čtyřicítce a tehdy jsem se rozhodla a řekla si – holka hýčkej se! Dej se dohromady! Tak jsem si objednala svoji první ,,Hektickou“ :-) jak taky jinak že? A protože jsem zrovna hledala něco příjemného na obličej na noc, přibalila jsem si i olejíček. Růžový, protože růže a jejich vůni miluju….A jaký je výsledek po měsíci? – Jsem nadšená. Za prvé přístupem – kartička s osobním pozdravem, to mě dostalo a strašně potěšilo, všem v práci jsem to ukazovala a všichni to ocenili. Krabička vitamínů navíc – paráda – ráda jsem věnovala na odzkoušení své mamince. Za druhé výsledky – po vitamínech mi konečně přestaly tolik padat vlasy a tolik se lámat moje zpropadené nehty, lepší se mi pleť, po večerech nejsem na šrot, ale prostě normálně zdravě unavená, víc vydržím. Olejíček je první, který moje mastná a extrémně citlivá pleť snese, miluju jeho vůni a každý den se těším, až si ho večer dám. Krémy na noc jsem flákala, tohle nevynechávám…. A za třetí – celkovým pozitivním pocitem z nakupování u Vás.A proč Vám to píšu? Protože si nesmírně vážím péče o zákazníka, vážím si snahy nabízet něco skutečně poctivého a příjemného, co nám, ženám, zpříjemní naše dny, kdy běháme kolem svých nejdražších. Za to moc děkuji a přeji hodně úspěchů a ještě více spokojených zákazníků

Šárka z Prahy

Nikdy jsem žádné doplňky stravy ani vitamíny nebrala. Jeden z důvodů byl fakt, že na takové věci moc nevěřím. Asi před rokem jsem se začala potýkat s problémem lámavých a třepivých nehtů. Vyzkoušela jsme několik doplňků stravy na základě rad lékárnic a několik babských rad jak nehty vylepšit, ale bohužel nic nezabíralo. Mé začátky užívání PraváJá byly krušné, zpočátku jsme ráno zblajzla antioxidanty a večer do sebe po přečtení letáku panicky sypala další tři kapsle. Někdy též ráno sezobu všechny 4 produkty, abych se vyvarovala toho, že večer na antioxidanty zapomenu nebo je budu zapíjet sklenkou vína. Ale světe div se, po 2 měsících užívání PraváJá mám nehty bez jakékoliv úpravy krásné jak po francouzské manikúře. Takže já říkám Hektická 30+ třikrát ano a děkuji za výborný produkt, který funguje a je po všech stránkách dokonale vyvážený. Mě jste dostali a budu zobat i nadále.

Daniela z Prahy

Beru Báječnou už několik měsíců a jsem spokojená. První týdny žádná změna, říkala jsem si zase vyhozené peníze, ale koupila jsem balení na 3 měsíce, tak jsem pokračovala. Je třeba tomu dát čas, ráno se mi lépe vstává, dřív mi dlouho trvalo, než jsem se probrala, přes den jsem mívala krizový chvíle s velkou únavou. 

Petra z Prahy

Zkoušela jsem balíček Hektická 30+ a extra céčko. S oběma produkty jsem byla velice spokojená a mohu je jen doporučit. Zaznamenala  přísun energie, která mi občas na mateřské dovolené chyběla. Večer i během dne jsem nebyla tolik unavená. Také kvalita mých vlasů, přestaly tolik vypadávat a zdají se mi na pohled lesklejší. Super balení, ideální i jako krásný a užitečný dárek. Ještě jednou děkuji.

Dáša z Prahy

Dobrý večer Zdenko, děkuji za info, Vaše vitamíny jsou skvělé a je vidět výsledek….skvělé…pěkný večer. Dáša

Alice z Kralových Varů

Také jsem vám chtěla poděkovat za vaše pilulky, jím je, ne tedy úplně pravidelně, ale musím říct, že se cítím dobře. Přestala jsem také pít kávu a jsem opravdu mnohem víc fit. Takže velké DÍKY !!!

Petra z Olomouce

Moc Vám děkuji a doporučuji všem svým kamarádkám. Beru několik měsíců Hektická 30+, k tomu jsem na Vaše doporučení přikoupila extra Krásu, protože mě trápila suchá kůže a jsem spokojená jako blecha. Užívám si pohodu s vláčnou pletí se rovnou probouzet a nečekat až tvář “naskočí“ po aplikaci krému. Ani jsem nečekala, že se mi z podočí vytratí vysušené vějířky, myslela jsem, že to jsou permanentní minivrásky. Za mě palec nahoru!!!

Lena z Olomouce

Dobrý den, moc děkuji za balíček, za nabídku té úžasné akce a za důvěru, že jsem mohla fakturu zaplatit po doručení balíčku. Peníze jsem teď poslala, tak snad bude vše v pořádku. Produkty jsou báječné a komunikace s Vámi je úžasná. Moc Vám fandím a přeji spoustu spokojených zákazníků…..Kráááásné dny Lena

Šárka z Tábora

Dobrý den Zdenko, teda musím říct, že jsem velice mile překvapena Vaším přístupem a ochotou, a to od samého začátku, kdy jsme spolu začaly komunikovat ohledně stravy. Dnes mi dorazil balíček (s čímž jsem trochu počítala :-)), ale že tam bude děkovný lísteček…..jsem v šoku. V dnešní době, kdy jsou lidé čím dál zlejší a neochotnější, se toto nevidí. Velice si vážím také dárečků, které jste mi k objednávce zaslala. Ještě jednou děkuji (za vše) a přeji Vám a celému Vašemu týmu plno spokojených zákazníků, hodně pohody a hlavně zdraví.

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách