V Salony-krasy.cz se testoval náš obličejový olej HEŘMÁNEK/LEVANDULE.

Redaktorka napsala: „Moje první setkání s českou značkou Pravája se odehrávalo v rytmu heřmánku a levandule, mých dvou velmi oblíbených bylinek. Když se však zkombinují s těmi nejlepšími přírodními oleji, vznikne přímo zázrak.“ Mrkněte na celou recenzi dozvíte se zajímavé informace o jednotlivých surovinách.

Celý článek zde

příloha LN HARMONIE ŽIVOTA

Redaktorka časopisu PhDr. Dagmar Sedlická se rozepsala o obličejových olejích PRAVÁJÁ a zajímala se při tom o doplňování živin, co se s námi děje při stresu, a proč vlastně ženám mohou živiny chybět.

 

Celý článek zde

 

blog CHIC COCKTAIL

Bloggerka Kate na svém blogu Chic Cocktail zmiňuje naše 100% přírodní oleje a své zkušenosti s nimi v souvislosti s péči o vysušenou kůži s atopickými příznaky.

 

Celý článek zde

blog COOLBRNOBLOG

Bloggerka Míša na svém blogu Coolbrnoblog testovala náš obličejový olej HEŘMÁNEK/LEVANDULE, mrkněte na její názor.

Celý článek zde

PRAVÁJÁ v dobré společnosti Eminence organic skin care a Gorilla perfume.

Redaktorka Eva Karlasová v online magazinu iluxus.cz píše o obličejových olejích PRAVÁJÁ vedle dalších dvou zajímavých kosmetických značek jako o trojici podzimních beauty radostí pro věčné mládí :-) Z trojice unikátních produktů redakci nejvíce okouzlila naše kombinace RŮŽE/PELARGONIE, která nejen pokožku zklidňuje a hydratuje, ale povzbuzuje i mysl a zlepšuje náladu.

 

Celý článek zde

online magazín MODA.CZ

PRAVÁJÁ v dobré společnosti MOKOSH.

Redaktorka Lucie v online magazinu moda.cz píše o obličejových olejích PRAVÁJÁ vedle krásné nové značky Mokosh. Mluví o Coco Chanel, která kdysi prohlásila, že obličej, se kterým se žena narodila, má ve dvaceti, kdežto v padesáti má obličej, který si zaslouží. Jak kůži vyživovat živými hodnotnými surovinami se dočtete v článku.

 

Celý článek zde

časopis ZDRAVÍ

 

Redakce měsíčníku Zdraví se ptala zakladatelky PRAVÁJÁ jak vznikla naše značka, a jak všeobecně přistupovat k doplňování živin.

 

Celý článek zde

příloha LN HARMONIE ŽIVOTA

 

Obličejové oleje jako nejen úžasná péče o pleť, ale i péče o duši. Moment ztišení se směsí HEŘMÁNEK/LEVANDULE je osobní chvilkou pro ženy v dnešním tolik hektickém životě.

Celý článek zde

online magazín JEN PRO ŽENY

 

Redakce online magazínu Jen pro ženy doporučuje naše živinové balíčky Hektická / Báječná…jako ideální volbu šitou na míru ženám, kde se člověk nemusí obávat o kvalitu.

 

Celý článek zde

online ŽENY SRO

 

Nezávislé testování našeho živinového balíčku Hektická provedly ženy ze serveru ŽENY SRO, podívejte se na výsledky.

 

Celý článek zde

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách