Časopis Kondice

 Mladá česká krása :) Lenka Lysoňková z časopisu Kondice si do květnového vydání připravila rozhovor se zakladatelkou Pravájá Zdenkou.

Životpodlelucie

 Jsme na seznamu „Nejlepší zdravé kosmetiky“ dle BIO blogerky Lucie

Celý článek zde

Green Beauty

Na festivalu přírodní krásy 2018 testovali přírodní kosmetiku, v kategorii péče o pleť získal úžasné třetí místo z 15 tuzemských i zahraničních značek náš obličejový olej Růže/Pelargonie.

info o produktu Růže/Pelargonie

Literární noviny

Redaktorka časopisu PhDr. Dagmar Sedlická se rozepsala o obličejových olejích PRAVÁJÁ a zajímala se při tom o doplňování živin, co se s námi děje při stresu, a proč vlastně ženám mohou živiny chybět.

Celý článek zde

 

Iconiq magazín

Velké testování organické kosmetiky v lifestylingovém magazinu Iconiq.cz. Testovali tuzemské i zahraniční značky, mezi nimi (pro nás velká pocta) i náš obličejový olej Růže/Pelargonie. Jak dopadly?

Celý článek

Blog Báry Jonášové

Bára, která je přesvědčena, že olejová přírodní báze může kůži poskytnout absolutně luxusní péči, se tentokrát věnovala naší pleťové směsi Růže/Pelargonie, která mimochodem vyhrála 3. místo v kategorii Face na veletrhu Green Beauty.

Instagram odkaz

blog CHIC COCKTAIL

Bloggerka Kate na svém blogu Chic Cocktail zmiňuje naše 100% přírodní oleje a své zkušenosti s nimi v souvislosti s péči o vysušenou kůži s atopickými příznaky.

Celý článek zde

Literární noviny

Obličejové oleje jako nejen úžasná péče o pleť, ale i péče o duši. Moment ztišení se směsí HEŘMÁNEK/LEVANDULE je osobní chvilkou pro ženy v dnešním tolik hektickém životě.

Celý článek zde

Salony-krásy.cz

Redaktorka napsala: „Moje první setkání s českou značkou Pravája se odehrávalo v rytmu heřmánku a levandule, mých dvou velmi oblíbených bylinek. Když se však zkombinují s těmi nejlepšími přírodními oleji, vznikne přímo zázrak.“ Mrkněte na celou recenzi dozvíte se zajímavé informace o jednotlivých surovinách.

Celý článek zde

časopis ZDRAVÍ

Redakce měsíčníku Zdraví se ptala zakladatelky PRAVÁJÁ, jak vznikla naše značka, a jak všeobecně přistupovat k doplňování živin.

Celý článek zde

ILUXUS

PRAVÁJÁ v dobré společnosti Eminence organic skin care a Gorilla perfume. Redaktorka Eva Karlasová v online magazinu iluxus.cz píše o obličejových olejích PRAVÁJÁ vedle dalších dvou zajímavých kosmetických značek jako o trojici podzimních beauty radostí pro věčné mládí :-) Z trojice unikátních produktů redakci nejvíce okouzlila naše kombinace RŮŽE/PELARGONIE, která nejen pokožku zklidňuje a hydratuje, ale povzbuzuje i mysl a zlepšuje náladu.

Celý článek zde

MODA.CZ

PRAVÁJÁ v dobré společnosti MOKOSH. Redaktorka Lucie v online magazinu moda.cz píše o obličejových olejích PRAVÁJÁ vedle krásné nové značky Mokosh. Mluví o Coco Chanel, která kdysi prohlásila, že obličej, se kterým se žena narodila, má ve dvaceti, kdežto v padesáti má obličej, který si zaslouží. Jak kůži vyživovat živými hodnotnými surovinami se dočtete v článku.

Celý článek zde

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem