Kolik žen denně potkáte a říkáte si, jééé, ty vlasy má hodně vysušené, potřebuje nějakou kůru…v horším případě si to říkáte i u sebe :)

Je to začarovaný kolotoč, ale dle mě nejlepší řešení, je používat minimum chemie, ideálně žádnou. A ono to jde. Zkusily jste někdy skutečně přírodní barvy na vlasy? Barvu, kde každý miligram je z kytek? Žádné těžké kovy, žádné syntetické složky, žádné konzervanty…prostě jenom sušené rostliny.

To je jednoduše luxusní záležitost. Pokud si nechcete vlasy barvit sama, můžete požádat kadeřnici, aby takovou barvu použila. Já mám úžasnou kadeřnici, ta s tím neměla problém (Terezka Bošková – musím ji udělat trochu reklamy, protože je skvělá). Vlasy si nyní asi rok nebarvím, ale do konečků si cca jednou za 3 měsíce nechávám přidat trochu takové přírodní hnědé barvy, aby mi vlasy nesvětlaly.

Ta roční (bez chemických barev) změna je ohromná. Chvíli to trvalo, ale nyní mám vlasy zdravé a nevidím rozdíl mezi kvalitou před 20 lety a nyní ve 43 letech. Když jsem na vlasy pravidelně každý měsíc dávala různé standardní přelivy, tak mé vlasy byly suché, konečky se lámaly a pořád jsem řešila jejich kvalitu. 100% čisté barvy na vlasy můžete na vlasy doslova patlat pořád :)

Proto jsme se rozhodly do naší nabídky vegan barvy zařadit, protože to je nejlepší cesta, jak vlasy udržet dlouhodobě přirozeně zdravé.

Mrkněte na odstíny, doporučujeme jen to, co milujeme samy Barvení vlasů z roslin

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách

Poraďte se s expertem