Zdenka

U nás v Právájá se zastává názor, že nejlepší make-up je zdráva pleť, pak následuje bio 100% přírodní Baims Natural Makeup :)

Nenosím makeup každý den, ale když se chci líbit, tak se líčím v těchto barevných variantách. Nalevo jsou teplejší odstíny s výraznější rtěnkou, napravo mé oblíbené denní líčení v chladnějších růžových tónech, kdy téměř vždy sáhnu po tvářence Old Rose, která vykouzlí velmi přirozený zdravý vzhled, je prostě kouzelná. K tomu stačí už jen řasy, protože řasy jsou základ, na těch nikdy nešetřete!

Pod make-up používám naši pleťovou péči. Jsem kategorie 40+, kdy je již třeba péči vrstvit, obzvlášť já se suchou pletí. Upozorňuji, že na fotce jsem líčena bez vizážistky, protože chceme propagovat skutečné líčení, ráno před zrcadlem vám žádná vizážistka nepomůže :)

Make-up

Make-up používám tak, aby lehounce sjednotil a dodal extra hydrataci s výživou. Nemám ráda masky. Krémové Baims makeupy se aplikují mokrou houbičkou a je nutné, aby pleť před aplikací byla dobře vyživená. Peeling a výživa jsou klíčové. Nikdy nenanášejte makeup na suchou kůži. Pokud máte sušší pleť a není v top stavu, používejte tekuté make-upy nebo BB krémy.

Zleva jsem použila tekutý makeup odstín 30 Nude, což je nejtmavší odstín, když používám krémový, též sáhnu po tom nejtmavším Walnut 40. Krémové jsou celkově světlejší.

Zprava mám tekutý makeup odstín 20 Nude light, je trochu světlejší oproti 30. Světlejším ženám doporučujeme tento Nude Light a teď v zimě mnohé mohou i nejsvětlejší Porcelain.

Nové BB krémy jsou absolutně boží. Pokud milujete jen lehounké sjednocení pleti, tak velmi doporučuji BB krém. Používám odstín 30 Ginger a teď v zimě je to ideální péče i pod makeup.

makeupy

Tváře

Hnědo-červená Glamour a oranžová Peach jsou teplé odstíny. Glamour sluší každé ženě, Peach je velmi vhodný pro ženy se světlými vlasy. Růžový odstín Old Rose je chladnější, sluší ženám tmavším, všem, které nepotřebují přidat teplo do svých tváří.

Nalevo jsem použila teplý odstín tvářenku Glamour + Warm & Glow rozjasňovač.

Napravo mám oblíbenou chladnější růžovou Old Rose + Warm & Glow rozjasňovač.

Rozjasňovač lze použít i samostatně, má mírný růžový nádech a decentní třpit. Nenajdete na tváři kousky třpitek, je to lehounký perleťový vzhled. Nanáší se přes horní část lícních kostí, spíše do zadní části a přes horní část obočí, jakýsi půlkruh kolem očí.

tvářenky

Oči

Mám velmi ráda odstín Taupe, není ani černý, ani hnědý, ani modrý, je to taková lehounká šeď, která vytvoří efekt, aniž byste vnímaly použití nějaké barvy. Na víčko používám tento nebo lehounce narůžovělé Poetry a Perla.

Na oční linky a další stínování již používá tmavší odstíny třeba Earth,  Brown, Melody a různé kombinace hnědé.

Když chci, aby mi oční linky vydržely dlouho, tak nejdříve použiji tužku, následně štětečkem nanáším oční stíny a tvořím linky. Štětečkem docílíte krásný kouřový a více přirozený vzhled. Potřebujete krátký štěteček na intenzivní stínování. Oční linky štětečkem nanášejte těsně pod hranu oka po celé délce až do koutků. Pokud máte velké kulaté oči a chcete je trochu zmenšit, tak můžete přímo jakoby do oka.

Řasenka Baims je relativně tekutá, musíte nechat pár vteřin zaschnout, než se pustíte do velké mimiky :) Řasy krásně prodlužuje, nenabaluje žádné cucky, drží po celý den. Jakmile zaschne, drží :)

oční stíny

Rty

Baims je bio certifikované líčení a 100% přírodní, jako takové nemá a ani nemůže mít ostré červené a jiné výrazné barvy.

Já miluji červené rtěnky, těm se u Baims nejvíce blíží odstín Lush a Tulip.

Nalevo na fotce mám pouze Lush, je to červeno-oranžový odstín.

Napravo jsem použila rtěnku Rosewood.

Při běžném denním líčení často sahám po Berry, Rosewood a Guava a Granát, jsou to všechno růžovo-fialové odstíny. Rtěnky mají vysokou pigmentaci, jsou tuhé, obstojí i vedra u moře a vydrží vám věčnost…

rtěnky

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách