Zdenka

U nás v Právájá se zastáváme názor, že nejlepší make-up je zdráva pleť, pak následuje bio 100% přírodní Baims Natural Makeup :)

Miluji botanická líčidla Baims, to je hlavní důvod, proč jsou pod křídly Pravájá. Jsou to čistá líčidla, která umí podtrhnout krásu ženy, nic nepřepisují, nevytváří masky, pouze decentně tlumí nedostatky a zvýrazňují to krásné, co ženy mají.

Naše Anet pro vás níže vytvořila dva looky: denní & večerní a další budou přibývat přímo v její sekci Anet tvorba a Shop the look :) 

shop the look

 

 

Večerní look

 

Líčení tvořila naše bohyně make-up artist Anet, se kterou se můžete kdykoliv poradit aneta@pravaja.cz.

Použité odstíny pro večerní look: korektor Nude 15, tekutý makeup Nude 30, zakončeno pudrem Crystal, tvářenka Glamour a bronzer Amber + rozjasňovač Warm & Glow, obočí oční stín Bohemian, na očích oční stíny Chocolate + Bohemian + rozjasňovač Glow & Warm zakončeno do kouřového efektu oční tužka Kajal, pusa základ konturovací tužka Chai + Spice + decentně rtěnka Lush. Celý look můžete koupit již připravený v magnetické kazetě. Do kazety si lze kdykoliv poskládat jakoukoliv barevnou sestavu líčidel z náhradních náplní.

nákup použitých líčidel

Denní look

 

Líčení tvořila naše bohyně make-up artist Anet, se kterou se můžete kdykoliv poradit aneta@pravaja.cz.

Použité odstíny pro denní look: korektor Nude 15, BB krém Ginger 30, tekutý, zakončeno pudrem Medium, tvářenka Peach, oční stín Bohemian, na očích oční stíny v koutcích Ivory, víčko Pearl, zakončeno Earth, pusa základ konturovací tužka Hybiscus + rtěnka Granat. Celý look můžete koupit již připravený v magnetické kazetě. Do kazety si lze kdykoliv poskládat jakoukoliv barevnou sestavu líčidel z náhradních náplní.

nákup použitých líčidel

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách