„Strhávat“ z kůže vrstvy pro okamžitý efekt se může zdát jako krásné řešení, ale z dlouhodobého hlediska to může být spíše chybou. Kůže stárne efektem slunce, oxidačních procesů, znečištěným prostředím atd. Tělo také ztrácí s věkem kolagen, z kůže se vytrácí tuky a ve výsledku je pleť mdlá, vrásčitá a my řešíme, jak to zlepšit.

Může pomoci „sloupávání“ starých vrstev, kůže vypadá novější, zdravější, ale není vyloučeno, že to z dlouhodobého hlediska může kůži i škodit, protože se tak ztenčuje a oslabuje její přirozená struktura.

PRAVÁJÁ se snaží vyhnout tomuto přístupu a soustředí se na hojení, zklidnění a celkovou výživu pro nastartování obnovy pleti. Kůže se musí umět bránit vnějším vlivům, mít prostor pro čištění a mít dostatek živin pro obnovu. Chemie většinou dodává pouze krátkodobé efekty. Ráno si natřete obličej hyaluronovým sérem, jste omlazená, ale kůže nedostala nic pro svoji ochranu a přirozenou obnovu. Efekt vydrží pár hodin, večer je na tom o něco hůře. A co pak, další várka séra?

Běžná kosmetika obsahuje velmi málo kvalitních surovin, které mají schopnost kůži vyživovat a pomoci jí s ochranou proti chemii a oxidačním procesům, navíc může narušovat i její strukturu. Mezi kvalitní péči o pleť patří obličejové olejea čím širší spektrum živin obsahují, tím bývají kvalitnější. Podívejte se například na naše formule z růže, heřmánku, kadidlovníku, malin, mrkve, levandule, rýže, citronové trávy, šípků….https://pravaja.cz/produkty/oblicejove-oleje/

Doporučujeme pleť umýt teplou vodou, aby se otevřely póry, poté aplikovat kvalitní obličejový olej napěchovaný aktivními látkami. Komu toto nestačí, může následně na kůži aplikovat trochu krému, ale nemělo by to být nutné. Krémy póry zacpávají, častěji je pak musíte mechanicky čistit. Někomu může úplně stačit olejem odlíčit celý obličej. Na vlhký tampon nanesete několik kapek oleje, odlíčíte/vyčistíte obličej včetně krku a dekoltu, kůže bude dokonale čistá, vyživená a hydratovaná. Kdo má sušší typ pleti, může ještě přímo na pleť přidat kapku na vyvážení sušších míst.

Tým PRAVÁJÁ

Pište na: zdenka@pravaja.cz

 

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách