Pokud si přejete extra svalovou hmotu, pak je nutné tomu přizpůsobit nejen cvičební plán, ale také je vhodné pozměnit skladbu stravy. Pro rýsování svalů a při redukci tuků lépe nesvačit těsně před cvičením. Pokud ale toužíte po extra svalové hmotě, protože jste třeba příliš hubené a rády byste získaly ženské křivky, pak musíte cvičit více silově, cílit na partie, které si přejete rozvíjet, a k tomu navýšit příjem kalorií.

ZÁKLADNÍ KLÍČ Z HLEDISKA STRAVY

rýsování svalů/redukce tukových zásob = před cvičením bez svačiny / po cvičení bílkoviny+sacharidy v omezeném množství /cvičení ideálně více dynamické

růst svalové hmoty bez redukce tukových zásob = před cvičením svačina sacharidy+bílkoviny / po cvičení sacharidy+bílkoviny /cvičení více silové

TIP NA SVAČINU PŘED SILOVÝM CVIČENÍM

MINI SESTAVA PRO PEVNÝ ZADEČEK

Dřepy a výpady jsou asi nejčastějšími ženskými cviky, jsou to ale dynamické cviky zasahující mnoho svalových partií. Jestli se chcete na své pozadí opravdu zaměřit, zkuste cílit přímo a pouze na tyto svaly. S větším, více kulatějším zadečkem budete mít opticky užší pas :-)

Když si tuto sestavu zařadíte do svého režimu 3x týdně, alespoň 2 kola po 15 opakováních každou stranu či cvik, pak uvidíte krásné změny již toto léto. Tedy za předpokladu, že strava bude správně nastavena a v rovnováze s Vašimi cíli a potřebami.

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách