ZDENKA - zakladatelka Pravájá

“Ani ty nejlepší doplňky nemohou sloužit jako náplast na špatný životní styl. Mějte se rády, pečujte o sebe, hýbejte se a dávejte si na talíř jen čerstvé a celé suroviny/plody a na kůži jen skutečně čistou kosmetiku a uvidíte velké změny!“ Zdenka

O NÁS

REDUKČNÍ RITUÁL PRO ZDRAVOU ŽENU

Ženy často hubnou, ale i při hubnutí by měla být základem čerstvá strava. Zde si můžete stáhnout zdarma doporučený redukční režim, který vám nejenom ubere tuky, ale přidá i mnoho živin pro celkovou vitalitu.

REDUKČNÍ RITUÁL

MITOCHONDRIE ZRCADLO NAŠEHO ZDRAVÍ

Vitalita je výsledek mnoha faktorů, nemluvě o individuálních potřebách. Jsou ale základní věci, které jsou klíčové a víceméně důležité pro všechny. Přečtěte si, co to jsou mitochondrie, a jak důležité je, udržovat je v top formě.

MITOCHONDRIE ZRCADLEM VITALITY

VEGANSKÁ PROTEINOVÁ SMĚS

Vzhledem k nízké energetické hodnotě a vysokému živinovému obsahu vhodné pro kohokoliv v průběhu redukčního režimu místo desertu, svačiny nebo snídaně.

Rostlinné proteiny, vitaminy, minerály, extrakty z ovoce a zeleniny, vláknina, omega 3, probiotika, mořské i sladkovodní řasy.

Cena 696 Kč 400 g

Více informací

Pin It on Pinterest

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách