Pleťová maska Z MEDU A CITRONU živinově pohladí a současně podpoří ochranu proti řádění volných radikálů.

Citron obsahuje kyseliny typu Alpha-hydroxid, které se též nachází v jablku a hroznovém vínu mající schopnost podporovat buněčnou obnovu kůže. Tyto pomocnice se často přidávají do kosmetických přípravků pro podporu hydratace a pročištění pórů a údajnou eliminaci vrásek, ale s těmi vráskami bych byla z hlediska očekávání při zemi :-) Medem se vše korunuje, můžeme očekávat ochranu antibakteriální včetně dalších antioxidačních živin.

Recept:

Šťáva z poloviny bio citronu

1 velká lžíce bio medu

Ingredience smíchejte a před aplikací rozšiřte póry párou nad hrncem s vodou. Masku nechte působit 15 až 20 minut. Poté smyjte teplou vodou a celý proces zakončete umytím studenou vodou, aby se póry zase rychle zavřely.

PS. Některé typy kůže mohou být citlivé na šťávu z citronu, doporučuji vyzkoušet na jiné části těla – třeba v záloktí.

Zdenka@PravaJa

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách