Často se ptáte, co dětem, jak do nich dostat zeleninu a ovoce – “smoothie“ je jedna z možností, jak do dětí dostat potřebné živiny, když nechtějí brokolici na talíři…

Jakmile je naučíte pít tyto lahodné nápoje, není nic jednoduššího, než jim pomalu a nenápadně přidávat zeleninu. K dnešnímu nápoji se hodí třeba kapusta i špenát, stačí pár lístků, většinu ponechejte ve formě ovoce.

A není to jenom pro děti, i pro nás je to živinová pecka! Tisíckrát lepší než nakupovat všemožné detoxikační kůry, je vypustit vše, co náš systém zatěžuje a navýšit příjem živin skrze ovoce a zeleninu.

RECEPT

1x velká řepa

2x velké pomeranče

Několik kuliček hroznového vína

Pár kapek citronu

Trochu zázvoru

Takto je to lahodné a sladké dost, ale můžete přidat banán, obzvlášť pro děti.

PS. Recept 3 denní kůry na pročištění trávícího systému budeme publikovat příští týden :-)

Zdenka@pravaja

Pin It on Pinterest

Share This

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK.
BUDETE JE MILOVAT!

Souhlasím s odběrem zpráv, a tím potvrzuji, že jsem informován o následujícím:

1. Vaše emailová adresa bude použita pro rozesílání obchodních zpráv vztahujících se výlučně k produktům a službám značky PRAVÁJÁ (Optimalvit s.r.o.) a nekomerčním zajímavostem z oblasti péče o zdraví a krásu, které publikujeme na blogu, FB a I značky PRAVÁJÁ.

2. Vaše osobní údaje budou spravovány pouze námi a našimi partnery (IT specialisti), kteří spravují naše počítačové systémy a emailové platformy jako je Mailchimp.com v minimálně nutném rozsahu.

3. Máte právo odběr novinek kdykoliv zrušit, a to běžným způsobem kliknutím na odkaz „zrušení odběru“ na konci každé zprávy, kterou vám zašleme.

4. Vaše osobní data budeme spravovat pouze do té doby, nežli souhlas zrušíte, nebo dokud neuplyne doba určená zákonem.

Další informace naleznete v Obchodních Podmínkách