+420 731 235 925 zdenka@pravaja.cz
Pro ženy vyvinuto ženou Doprava zdarma nad 1 500 Kč 0 produktů

Jestli máte pocit, že se topíte v informacích o životním stylu, je na čase se zastavit a zkusit na chvíli vnímat jenom sebe.

Nemusíte pít smoothies a vstávat v 5 ráno, abyste stihly jogu, či běh, jen proto, že to je trendy a zdravé. To, že někdo má dokonalou postavu, na které tvrdě pracoval měsíce, vůbec neznamená, že když podstoupíte stejnou cestu, budete spokojená.

Zamyslete se nad tím, jaké jsou Vaše cíle, hodnoty a netlačte se do něčeho, co Vám vůbec nesedí. ZDRAVÍ JE MIX INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB, které si musíme nejdříve uvědomit, abychom podle nich mohly žít. To, co někomu dá běh, vám třeba poskytne procházka se psem nebo něco úplně jiného. Někomu sluší být krev a mléko a někdo potřebuje být velmi fit, aby se cítil ve své kůži dobře.

To samozřejmě neznamená, že jeden by se měl zanedbávat, jenom proto, že mu chutnají hamburgery. Jde spíše o to, pochopit své nastavení a v rámci těchto mantinel hledat to nejlepší. Samozřejmě jsou fakta, která nelze ignorovat – zdravé cévy jsou zdravé cévy, funkční svaly jsou funkční svaly atd., ale celek zdraví není vždy jen jeden stejný obraz a cesta k němu může mít mnoho tvarů.

Zdraví je víc než absence nemocí, je to harmonie duševního a fyzického stavu. Zjistěte, co Vám prospívá nejvíce, a žijte naplno dle svého potenciálu.

Pin It on Pinterest

Share This

NAŠE ZPRÁVY SI ZAMILUJETE