+420 731 235 925 zdenka@pravaja.cz
Pro ženy vyvinuto ženou Doprava zdarma nad 1 500 Kč 0 produktů

Máte sladký zub? Nemůžete si bez sladkých jídel představit svůj den, ale chtěly byste shodit pár kil a především si ty kila dole udržet?

Dejte si správnou snídani a pomůže vám to v průběhu celého dne. Sladké pečivo s kávou je asi ta nejhorší varianta, za chvíli máte znovu hlad a ještě větší chutě na další sladké.

Začněte svůj den kombinací bílkovin a kvalitních sacharidů. Bílkoviny se déle tráví a zpomalují rozklad cukrů z přijatých sacharidů, což pomáhá udržovat stabilní energii.

Není třeba se bát sacharidů, pokud jsou kvalitní, naopak potřebujeme je pro mozkové funkce a mnoho dalšího. Klíčem k udržení zdravé váhy a zdravého těla je ideální rovnováha mezi příjmem bílkovin a sacharidů. Tedy poměry a celkové množství!

Zkuste své ráno začít s vajíčky, ovocem a celozrnným pečivem, můžete přidat i slaninu nebo pár brambor zbylých od večeře. Vajíčka jsou super bílkovina napěchovaná esenciálními oleji pro zdravý mozek a krásnou kůži, ovoce je plné živin důležitých pro celkovou detoxikaci a čistou pleť. Připravte si dvě vajíčka, jak je máte nejraději, k tomu přidejte ovoce, (pokud hubnete lépe ovoce s nižším obsahem cukru-maliny, borůvky, zelené jablko), k tomu kousek tmavého pečiva nebo obyčejné vločky. Je to snídaně šampionů, super i pro děti, které se potřebují ve škole soustředit a ne lézt hyperaktivně po zdech :-)

Zdenka@pravaja

 

 

Pin It on Pinterest

Share This

NAŠE ZPRÁVY SI ZAMILUJETE