+420 731 235 925 zdenka@pravaja.cz
Pro ženy vyvinuto ženou Doprava zdarma nad 1 500 Kč 0 produktů

 

Vlasta z Prahy

To, že oleje nádherně voní a zanechávají velmi příjemný pocit na obličeji, asi víte :-), ale hlavně vám chci poděkovat za Báječnou. Lépe se mi vstává, odpoledne neodpadávám únavou u pc, celkově mi je prostě fajn a ten rozdíl je příliš jasný, abych si toho nevšimla! Jsem z vašich produktů nadšená, díky, Vlasta

Irenka z Kroměříže

Po mnoha experimentech jsem spolu s fantastickou poradnou nadmíru spokojená a všechno mi vyhovuje a je to navíc super vyvážené.

Hanka z Příbrami

V současné době několik měsíců pravidelně zobu :-) Hektickou 30, Vitamin C a Detox a musím říci, že jsem unešená… prvně jsem se “prala” s myšlenkou dávat do sebe “chemické” prášky.(chemické myslím formu zpracování :-) Ale kde dneska chcete vzít přírodní v takové dávce, aby to mělo ten efekt co to má mít.. vždyť dnes už nemůžeme říci, že je přírodní a nechemické ani jablko ze zahrady :-) Již několikrát jsem přemohla počínající virozu max. dávkami vitaminu C a věcí co pozoruji je mnohem více..

Alice z Ostravy

Děkuji, snížil se mi tlak, srovnal spánek a zimu jsem přežila vcelku slušně s porovnáním s loňskými infekcemi. 

Petra z Hradce Králové

Koupila jsem Krásu, zobu tak 3 měsíce po dvou tabletkách denně kvůli vlasům, které jsem si zničila barvením. Možná je to placebo, ale zdá se mi, že rostou rychleji a jsou vláčnější. Rozhodně budu pokračovat a ráda bych vyzkoušela antioxidanty.

Vendula ze Znojma

Dobrý den, vyzkoušela jsem program Hektická 30+ a opravdu jsem byla mile překvapena.Po pravidelném užívání jsem byla daleko víc nabitá energie( i manžel si všiml,  to je co říct :) ), která mi na mateřské dovolené opravdu chyběla.Dále se mi zlepšil vzhled pleti a vlasy jsou lesklejší zdravější a zdá se, že ani tolik nepadají.S programem jsem opravdu spokojená a celkově se cítím lépe, než před užíváním.Můžu jen doporučit :)

Martina z Kunovic

… a hlavně, co jsem Vám chtěla napsat: nechápu!!!! vždycky jsem chtěla mít hezké nehty, aby mi aspoňtrošku narostly, snědla jsem několik vitamínů i manikůru podstoupila několikrát a nehty pořád nikde, furt polámané——– a já ted´mám konečně nehty!!! normální, hezky upravené nehty a dokonce si je můžu i nalakovat a vypadá to moc dobře– takže : děkujuuuuu. A je pravdou, že nejsem tak unavená, jak přd létem- to bych spala i při chůzi, možná jsem si přes léto odpočinula, nasbírala energii….. ale vitamíny mi pomohly určitě taky a pomáhajíííí, a není mi po nich špatně , já to dřív nesnášela, vždycky se mi zvedal žaludek … Děkuju, Martina.

Kačka z Karviné

Dobrý den, zrovna mi přišel balík od vás. Musím Vám říct, že jste mi udělala velkou radost z toho, že jsem dostala jako navíc dárek Detox. Mockrát Vám děkuji :) Pravidelně beru tobolky a můžu říct, že se cítím lépe než kdysi. Nemívám jako unavená a mám dojem, že moje pleť už není tolik sušší jak bývávalo. Taky hlavně asi poslední tři měsíce jsem nebyla nemocná. Takový zázrak :) Mám ve vás velkou důvěru. Přeji Vám hodně štěstí ať vaše podnikání daří!
Přeji krásný den Kateřina

Hanka z Hradce Králové

Krásný dobrý den Vám přeji,  chtěla bych poděkovat, že jste si mě vybrala v té únorové akci, Vaše vitamíny mi natolik pomohly, že po třech týdnech pro mě bylo přemluvit se k cvičení daleko lehčí, během dne potřebuji daleko méně kávy na to, abych fungovala. A co se týká cvičení, stalo se již běžnou aktivitou, a když náhodou jsem opravdu unavenější, že na posilování nemám ani moc nálady a chutě, tak ale nějaká aktivita je i tak na denním pořádku…delší vycházka se psem v rychlejším tempu, plavání nebo se jdu jen projet na kole. Nyní jsem si již objednala další várku balíčku Hektická a poprvé věřím, že letošní léto už budu opravdu nosit šatičky a kraťasy. :-)

 

Kateřina z Holešova

Vážená paní Zdeňko, na Vaše stránky jsem narazila někde na Youtube a ani nevím, na co jsem přitom zrovna koukala….zaujaly mě ty kytičky….:-) Vaše stránky jsem projela – balzám pro duši…Krásné prostředí, kytičky, vlídnost, objektivní popis…Tohle všechno mě zastihlo v době, kdy jsem nevěděla kudy kam, uhoněná máma po čtyřicítce a tehdy jsem se rozhodla a řekla si – holka hýčkej se! Dej se dohromady! Tak jsem si objednala svoji první ,,Hektickou“ :-) jak taky jinak že? A protože jsem zrovna hledala něco příjemného na obličej na noc, přibalila jsem si i olejíček. Růžový, protože růže a jejich vůni miluju….A jaký je výsledek po měsíci? – Jsem nadšená. Za prvé přístupem – kartička s osobním pozdravem, to mě dostalo a strašně potěšilo, všem v práci jsem to ukazovala a všichni to ocenili. Krabička vitamínů navíc – paráda – ráda jsem věnovala na odzkoušení své mamince. Za druhé výsledky – po vitamínech mi konečně přestaly tolik padat vlasy a tolik se lámat moje zpropadené nehty, lepší se mi pleť, po večerech nejsem na šrot, ale prostě normálně zdravě unavená, víc vydržím. Olejíček je první, který moje mastná a extrémně citlivá pleť snese, miluju jeho vůni a každý den se těším, až si ho večer dám. Krémy na noc jsem flákala, tohle nevynechávám…. A za třetí – celkovým pozitivním pocitem z nakupování u Vás.A proč Vám to píšu? Protože si nesmírně vážím péče o zákazníka, vážím si snahy nabízet něco skutečně poctivého a příjemného, co nám, ženám, zpříjemní naše dny, kdy běháme kolem svých nejdražších. Za to moc děkuji a přeji hodně úspěchů a ještě více spokojených zákazníků

Šárka z Prahy

Nikdy jsem žádné doplňky stravy ani vitamíny nebrala. Jeden z důvodů byl fakt, že na takové věci moc nevěřím. Asi před rokem jsem se začala potýkat s problémem lámavých a třepivých nehtů. Vyzkoušela jsme několik doplňků stravy na základě rad lékárnic a několik babských rad jak nehty vylepšit, ale bohužel nic nezabíralo. Mé začátky užívání PraváJá byly krušné, zpočátku jsme ráno zblajzla antioxidanty a večer do sebe po přečtení letáku panicky sypala další tři kapsle. Někdy též ráno sezobu všechny 4 produkty, abych se vyvarovala toho, že večer na antioxidanty zapomenu nebo je budu zapíjet sklenkou vína. Ale světe div se, po 2 měsících užívání PraváJá mám nehty bez jakékoliv úpravy krásné jak po francouzské manikúře. Takže já říkám Hektická 30+ třikrát ano a děkuji za výborný produkt, který funguje a je po všech stránkách dokonale vyvážený. Mě jste dostali a budu zobat i nadále.

Daniela z Prahy

Beru Báječnou už několik měsíců a jsem spokojená. První týdny žádná změna, říkala jsem si zase vyhozené peníze, ale koupila jsem balení na 3 měsíce, tak jsem pokračovala. Je třeba tomu dát čas, ráno se mi lépe vstává, dřív mi dlouho trvalo, než jsem se probrala, přes den jsem mívala krizový chvíle s velkou únavou. 

Petra z Prahy

Zkoušela jsem balíček Hektická 30+ a extra céčko. S oběma produkty jsem byla velice spokojená a mohu je jen doporučit. Zaznamenala  přísun energie, která mi občas na mateřské dovolené chyběla. Večer i během dne jsem nebyla tolik unavená. Také kvalita mých vlasů, přestaly tolik vypadávat a zdají se mi na pohled lesklejší. Super balení, ideální i jako krásný a užitečný dárek. Ještě jednou děkuji.

Dáša z Prahy

Dobrý večer Zdenko, děkuji za info, Vaše vitamíny jsou skvělé a je vidět výsledek….skvělé…pěkný večer. Dáša

Alice z Kralových Varů

Také jsem vám chtěla poděkovat za vaše pilulky, jím je, ne tedy úplně pravidelně, ale musím říct, že se cítím dobře. Přestala jsem také pít kávu a jsem opravdu mnohem víc fit. Takže velké DÍKY !!!

Petra z Olomouce

Moc Vám děkuji a doporučuji všem svým kamarádkám. Beru několik měsíců Hektická 30+, k tomu jsem na Vaše doporučení přikoupila extra Krásu, protože mě trápila suchá kůže a jsem spokojená jako blecha. Užívám si pohodu s vláčnou pletí se rovnou probouzet a nečekat až tvář “naskočí“ po aplikaci krému. Ani jsem nečekala, že se mi z podočí vytratí vysušené vějířky, myslela jsem, že to jsou permanentní minivrásky. Za mě palec nahoru!!!

Lena z Olomouce

Dobrý den, moc děkuji za balíček, za nabídku té úžasné akce a za důvěru, že jsem mohla fakturu zaplatit po doručení balíčku. Peníze jsem teď poslala, tak snad bude vše v pořádku. Produkty jsou báječné a komunikace s Vámi je úžasná. Moc Vám fandím a přeji spoustu spokojených zákazníků…..Kráááásné dny Lena

Šárka z Tábora

Dobrý den Zdenko, teda musím říct, že jsem velice mile překvapena Vaším přístupem a ochotou, a to od samého začátku, kdy jsme spolu začaly komunikovat ohledně stravy. Dnes mi dorazil balíček (s čímž jsem trochu počítala :-)), ale že tam bude děkovný lísteček…..jsem v šoku. V dnešní době, kdy jsou lidé čím dál zlejší a neochotnější, se toto nevidí. Velice si vážím také dárečků, které jste mi k objednávce zaslala. Ještě jednou děkuji (za vše) a přeji Vám a celému Vašemu týmu plno spokojených zákazníků, hodně pohody a hlavně zdraví.

Pin It on Pinterest

NAŠE ZPRÁVY SI ZAMILUJETE