Přejme Vám krásné vánoční svátky plné pohody a úsměvů.

 

Vy, co s námi hubnete, tak se na chvíli “zastavte“ a z hubnutí se přeorientujte na nepřibrání  – po svátcích budeme pokračovat :-). Jezte tak, jak jste o svátcích zvyklé, jen si hlídejte porce, dnes už víte, co Vám přidává na váze a ubírá hodnotných živin, toho si prostě dávejte málo, nejlépe, jak s oblibou říkám, zobejte, ať tělo není nuceno přebytek energie ukládat do tuku.

A na co se můžeme těšit v novém roce @ PravaJa

  • Balíček fitness pro ty, kteří chtějí zdravě snižovat váhu, nebo si jen zdravou váhu udržovat bez kompromisů v příjmu důležitých živin – prostě být fit. Balíček je napěchovaný supersurovinami (mořské i sladkovodní řasy, mladý ječmen, spektrum zeleniny-brokolice, kapusta…, ovoce -jablko, borůvky, brusinky…, bylinky…) vše obohaceno o enzymy pro podporu metabolismu a široké spektrum kvalitních bílkovin pro udržení energie a zdravý růst svalové hmoty. Žádné diety, žádný hlad, ale super pocit ze zdravého životního stylu!
  • Multiživiny pro děti – vymazlená formule pro naše miláčky bez umělých barviv/sladidel, zbytečného cukru, a přesto lahodný “bonbonek“ plný živin, který se dětem rozpustí na jazyku.
  • Homocysteinová formule pro snížení hladiny homocysteinu (Hcy) v krvi. Hcy se nám hromadí v těle, když máme dlouhodobě nedostatek specifických živin a tělo není schopno řádně detoxikovat – s tím roste únava a riziko civilizačních chorob. Naše Multiživiny s Antioxidanty jsou vyvinuty tak, aby z hlediska metabolismu/detoxikace vše fungovala jak má, tedy hladina Hcy nerostla. Ale většina z nás není zvyklá živiny doplňovat, ani stravu nemá dokonalou, a tak vyšší koncentrace Hcy v krvi je běžná. Snížit Hcy ovšem nejde běžnou péčí, je nutné navýšit příjem specifických živin na pár týdnů a hladiny upravit. Homocysteinová formule není žádný zázrak, jde jen o pár klíčových živin ve specifickém množství, přesto jsou na trhu k dispozici za vysoké ceny. Tato formule bude součástí naší řady za přijatelnou cenu pro všechny.

A hezká tečka na závěr

Začali jsme podporovat Sdružení pěstounských rodin. Letos jsme při příležitosti vánočních besídek v Brně i v Praze poskytli finance na dárky pro děti v péči pěstounů.  Nadále spolupracujeme se spolkem Ichtyoza, kterému do balíčků s krémy pro děti přidáváme naše Céčka pro lepší imunitu a Multiživiny pro maminky, aby měly více energie. Informace o charitativních akcích vždy najdete v nové sekci Charita http://pravaja.cz/charita/.

Děkujeme Vám podporu a těšíme se na nový rok, ať se Vám v něm daří, jak si jen přejete.

Zdenka@PravaJa

Pin It on Pinterest

Share This