+420 731 235 925 zdenka@pravaja.cz
Pro ženy vyvinuto ženou Doprava zdarma nad 1 500 Kč 0 produktů

V obchodech najdeme nesčetně mnoho krémů a olejů proti striím, ale ani jeden NEMŮŽE SKUTEČNĚ striím zabránit. Ošetření kůže olejem, či krémem je příjemná záležitost, která uleví při vysušenosti a celkově dodá kůži po určitou dobu extra vláčnost, vždy jde ovšem pouze o KRÁTKODOBÝ EFEKT, který nemá nic společného se strukturou a celkovým stavem naší kůže.

STRIE JSOU VÝSLEDKEM NEDOSTATKU ŽIVIN. Rychlejších změny v tělesné váze (nemusí jít vždy jen o těhotenství, může to být i při hubnutí, či nabírání svalové hmoty, či rychlém růstu dítěte) většinou vyžadují extra živiny. Genetika také hraje roli, někdo je k těmto potížím více náchylný, tělo hůře využívá živiny apod., ale ve finále je to o živinách, které jsou ZÁKLADEM ELASTICITY kůže.

Mnoho žen se diví, když říkám, že strie indikují nedostatek například vitaminu C, bez kterého tělo nemůže tvořit kolagen.  A nejde jen o céčko, kůže je živina a chráněna mnoho dalšími živinami… omega oleje, křemík, MSM, béčka, áčko, éčeko…

Jestli nemáte IDEÁLNÍ STRAVU, pak mnohem lépe uděláte, když si místo MASÁŽNÍHO OLEJE proti striím začnete kupovat více ovoce a zeleniny a celkově vyvážíte stravu tak, aby Vám dodávala co nejvíc možných živin. A pokud nejste schopny svoji stravu uhlídat, pak můžete živiny i doplňovat.

KRÁSA, KTERÁ TRVÁ, MÁ PEVNÉ ZÁKLADY a můžete se k ní dojíst a dopít!

Zaplňte svůj jídelníček alespoň dvěma porcemi ovoce a zelenina denně, hodně pijte čistou vodu, dopřejte si lososa, který je bohatý na omega oleje, přidávejte si k ovoci semínka, ořechy a hlídejte si vyrovnaný příjem kvalitních bílkovin a komplexních sacharidů.

Zdenka@pravaja

Naše cesta k tvrvalé kráse @ www.pravaja.cz

Pin It on Pinterest

Share This

NAŠE ZPRÁVY SI ZAMILUJETE