VYHLAŠUJEME KAMPAŇ

V průběhu března, dubna a května máte možnost poslat svůj příběh o své cestě k „trvalé kráse“ a sdělit nám, co to pro Vás znamená, ať už třeba odvaha být bez makeupu nebo změna životního stylu – třeba motivace k pravidelnému cvičení, lepšímu stravování nebo třeba jen volba méně pracovat a umět se také zastavit a odpočívat.

VÝHERNÍ CENY

  • 5 nejzajímavějších příběhů a fotek sdílených na FB a Instagramu vyhrávají nákup v našem obchodě v hodnotě 1000 CZK. (Foto může být cokoliv, ale musí být autentické a souviset s příběhem)
  • Další 3 nejzajímavější příběhy a fota sdílená na FB a Instragramu vyhrávají výživové poradenství v hodnotě 700 CZK, což zahrnuje analýzu současného stavu, doporučení + klíč k vyvážené stravě pro více energie a péči o přirozenou krásu.

EXTRA VÝHRA POUZE PRO ZÁKAZNICE PRAVAJA

  • Ten nejzajímavější příběh a foto sdílené na FB a Instagramu vyhrává nákup v našem obchodě v hodnotě 2000 CZK. (Foto musí ukazovat naše produkty a zaslaný příběh musí být též o zkušenosti s našimi produkty.)

Podmínky

  1. Poslat svůj příběh na adresu zdenka@pravaja.cz
  2. Sdílet na Instagramu PravaJa účast v této kampani. U každé fotky a komentáře nutné použít obojí #trvalakrasa i #pravaja.
  3. Sdílet na FB účast v této kampani.
  4. Bezplatná registrace na webu pravaja.cz, sledovat Instagram i FB PravaJa.
  5. Pokud již používáte produkty PravaJa a je to součástí Vašeho příběhu, sdílet na Instagramu a FB foto s místem, kde mají ve Vašem domě naše produkty své místo. Pokud cestujete a Hektická nebo Báječná jezdí s Vámi, pak to může být i z cest :-)

Termíny:

Začátek: 22. 3. 2017

Uzávěrka:  31. 5. 2017

Vyhlášení výherců: 2. 6. 2017

Pin It on Pinterest

Share This