+420 731 235 925 zdenka@pravaja.cz
Pro ženy vyvinuto ženou Doprava zdarma nad 1 500 Kč 0 produktů

Pokud si přejete extra svalovou hmotu, pak je nutné tomu přizpůsobit nejen cvičební plán, ale také je vhodné pozměnit skladbu stravy. Pro rýsování svalů a při redukci tuků lépe nesvačit těsně před cvičením. Pokud ale toužíte po extra svalové hmotě, protože jste třeba příliš hubené a rády byste získaly ženské křivky, pak musíte cvičit více silově, cílit na partie, které si přejete rozvíjet, a k tomu navýšit příjem kalorii.

ZÁKLADNÍ KLÍČ Z HLEDISKA STRAVY

rýsování svalů/redukce tukových zásob = před cvičením bez svačiny / po cvičení bílkoviny+sacharidy v omezeném množství /cvičení ideálně více dynamické

růst svalové hmoty bez redukce tukových zásob = před cvičením svačina sacharidy+bílkoviny / po cvičení sacharidy+bílkoviny /cvičení více silové

TIP NA SVAČINU PŘED SILOVÝM CVIČENÍM

MINI SESTAVA PRO PEVNÝ ZADEČEK

Dřepy a výpady jsou asi nejčastějšími ženskými cviky, jsou to ale dynamické cviky zasahující mnoho svalových partií. Jestli se chcete na své pozadí opravdu zaměřit, zkuste cílit přímo a pouze na tyto svaly. S větším, více kulatějším zadečkem budete mít opticky užší pas :-)

Když si tuto sestavu zařadíte do svého režimu 3x týdně, alespoň 2 kola po 15 opakování každou stranu, či cvik, pak uvidíte krásné změny již toto léto. Tedy za předpokladu, že strava bude správně nastavena a v rovnováze s vašimi cíli a potřebami.

Pin It on Pinterest

Share This

NAŠE ZPRÁVY SI ZAMILUJETE